gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınız beyazlıyorsa

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Saç beyazlaması sorunu yaşayanlara öneriler:) Ceviz kabuklarını iyice dövüp püre haline getirin.Diğer taraftan bir tutam ceviz yaprağını yarım litre suda kaynatın.20 dk kadar demlenmesini bekleyin.Sonra süzüp içine ezdiğiniz ceviz kabuklarından bir çorba kaşığı katın.Karışımı saçlarınıza sürüp bir saat bekletin.Bunu haftada birgün uygularsanız saç renginiz değişir ,koyulaşır.

Saçlarınız beyazlıyorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç ve saç dökülmesi

saç ve saç dökülmesi

Saçlarımız; beynimizi saklayan kafatasımızın herhangi bir travmayla karşılaşması halinde; bunun şiddetini en aza indirebilecek esnekliği sağlayan uzantılardır. Kafatası derimizi korur ve vücut ısımızı dengeler. İnsan saçı keratin denen bir proteinden oluşur. Keratin tırnakta da bulunan dayanıklı bir maddedir. Sosyal yaşamda ise;güzelliğimizi tamamlayan bir unsurdur.Bakımlı,parlak ve gür...
  2. Saç restorasyonu Cerrahisi (saç ekimi, saç nakli)

Saç restorasyonu Cerrahisi (saç ekimi, saç nakli)

saç ekimi örnekleri saç ekim örnekleri Saç restorasyonu cerrahisi: Yaralanmalar, yanıklar gibi nedenlerle bölgesel saç dokusu kayıplarını ve erkeklerde genetik saç dökülmelerini onarmak amacı ile yapılan girişimlerdir. Saçlı bölgelerden saç kökü dokularının alınarak saçsız bölgelere nakledilmesi (saç ekimi), saçlı...
  3. saclarım

saclarım

selam melekler...ben palette il1 le sacımı actım üzerinede 2 kez loreal castingin bal köpüğü rengini sürdüm cok güzel oldu sacım dogal dalgalı oldugundan... ama saclarım yıprandı galiba eskısı gibi bakımlı degil cevredende farkediliyorr.saclarım yandı.ne yapmam gerekıyor caresı varmı fikri olanlar acil yardımm lütfenn
  4. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam
  5. Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

Saçlarınızı Boyatırken Saçlarınızdan Olmayın !

saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler saç boyatırken nelere dikkat edilmeli Sevgili melekler, gerek saçların ağarmasından gerekse tamamen kişisel tercihlerden saçlarımızı boyatırız. Önemli olan moda olan renklerden ziyade tenimize uygun saç rengini tespit etmek ve onu uygulamaktır. Bu yazımzıda sizlere saç boyatırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bazı hatırlatmalarda bulunmak...

Sayfayı Paylaş