gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pratik saç modelleri kirli saç modelleri saç modelleri

Konumuzun başlığını okuyunca, ''E tabi ki yıkayacağım, ne yapacağım ? '' diyebilirsiniz melekler :) Ama ya vaktiniz yoksa, bir yere yetişmeniz gerekiyorsa ? Bunun da bir çözümü var. Uygulayacağınız bazı saç modelleri saçınızın kirli olduğunu belli etmez ve o an için günü kurtarırsınız. Ünlülerden aldığımız örneklerle işte kirli saç modelleri :D:D

Victoria Beckham
    Saç bantları ve fularlar tam da bu günler için! Saçınızın önünü kurtardıktan sonra kalanları istediğiniz gibi şekillendirin.

Miley Cyrus
    Saçlarınızın tamamını tepede rastgele bir topuz yapın. Dağılan tutamları düşünmenize gerek yok, çünkü dağınık saç moda!

Beyoncé
    Saçlarınızı bir yöne doğru ayırın ve örün. Hepsi bu!

Lauren Conrad
    Eğer Miley kadar ince saçlarınız yoksa önce bir atkuyruğu yapın ve Lauren gibi etrafında dolayın. Harika oldu!

SweetCurse bunu beğendi.
Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  2. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  3. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  4. Dalgalı Saçları Evde Nasıl Yapacaksınız ?

Dalgalı Saçları Evde Nasıl Yapacaksınız ?

dalgalı saç nasıl yapılır dalgalı saç evde nasıl yapılır Sevgili melekler, doğuştan dalgalı saçlar özellikle son yıllarda tam bir nimet :) Çünkü birkaç yıldır en trendi saç modeli doğal dalgalar. Ancak pırasa gibi saçı olanlar için dalgalı saç nasıl yapılır sizlere anlatmak istiyoruz :) Gece uyumadan önce saçlarınızı yıkayıp hafif nemli kalacak şekilde kurutun. Gazete kağıtlarını orta...
  5. saç boyarken saçlar kirli mi temiz mi olmalı

saç boyarken saçlar kirli mi temiz mi olmalı

bana arkadaşım saç boyatmaya giderken yada saç boyarken kirli olursa daha iyi tutar dedi bunun gerçekliği var mı saç boyatırken yıkamalımıyım yoksa kirli mi olmalı

Sayfayı Paylaş