Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Burce melek

Yeni Üye
Üye
Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

SAÇLARI HIZLI UZATAN KÜR Sinameki Deneyin Meleklerim

Merhabalar arkadaşlar
Geçtiğimiz Mart ayında belimde olan saçlarımı malesef ki omzumda kestirmek zorunda kaldım kırıklardan dolayı tabi ki tüm bayanların başına gelen sorunlar duzlestiriceler ,fönler , boyalar vs.simdi size bundan 2 sene önce kullandığım saç uzatma işleminden bahsedeceğim her duştan önce cam terbenti ve yılan yağı kullanıyordum cam terebenti niyle y(arım şampuan in içine 2 yemek kaşığı koyuluyor ) yılan yağını sürüp 5 dakika saça masaj yaptıktan sonra cam terbentli sampuani biraz elime dokerek saca yedirip uyguluyordum bu dönemde saçlarım uzadı ama 2. Yöntem kadar etkili değil
saçları hızla uzatan kür sinameki.jpg

2. Yöntemi anlatacağım *sinameki otu (ucuz zaten aktarlarda 2 lira falan 60 gram veya 100 gram alırsaniz aylarca gider ) tatlı Badem yağı (2 tl civarı ) bemiks ampul ( 4 tl içerisinde 5 tane var ) saç bakım yağı isteğe bağlı (Bim de A101 de vs var )
1 yemek kaşığı sinameki nin içine 1 çay bardağı su koyup kaynatmaniz gerek yani 2 dakika gibi bi süre yeterli olucaktir . Ilinan sinameki ye 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı ve 1 bemiks ampul kırın ve tum saça uygulayın bemiks in kokusu biraz ağır ama alisiyor insan kokuya ben bu kür sonrası Restorexin Sarmaşık özlü hızlı uzayan saçlar şampuan i ile saçlarımı yıkıyorum bazı saçlarda dökme oluyormuş bende olmadı hiç

Bu kuru haftada bir kez uygulamanız yeterli bayanlar fısfıslı şişeye koyup saça yedirmeniz yeterli olucak ve 2.3 saat beklemeniz gerekir içine isteğe bağlı saç bakım yağı bir yemek kaşık atabilirsiniz 2 ay kullanımın sonucun da 2 hafta ara vermeniz gerekir ama bemiks ampul vitamin ampul olduğu için demir bişeye degdirmeyin vitamini alır

Şimdiden yapıcak arkadaslara kolay gelsin Sağlıklı uzayan saçlar dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Boya ve fönden yıpranan saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. Mutlaka deneyip sonucu paylaşıcam. Faydalı paylaşım için teşekkür ederiz. Saçlar hemen hemen bütün kadınların sorunu belirli dönemlerde özellikle kışa girişlerde baya dökülüyor umarım işe yarar.

Geri