gebe
  1. Burce melek

Burce melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Burce melek tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar Geçtiğimiz Mart ayında belimde olan saçlarımı malesef ki omzumda kestirmek zorunda kaldım kırıklardan dolayı tabiki tüm bayanların başına gelen sorunlar duzlestiriceler ,fönler , boyalar vs.simdi size bundan 2 sene önce kullandığım saç uzatma işleminden bahsedeceğim her duştan önce cam terbenti ve yılan yağı kullanıyordum cam terebenti niyle y(arım şampuan in içine 2 yemek kaşığı koyuluyor ) yılan yağını sürüp 5 dakika saça masaj yaptıktan sonra cam terbentli sampuani biraz elime dokerek saca yedirip uyguluyordum bu dönemde saçlarım uzadı ama 2. Yöntem kadar etkili değil

00.jpg

2. Yöntemi anlatacağım *sinameki otu (ucuz zaten aktarlarda 2 lira falan 60 gram veya 100 gram alırsaniz aylarca gider ) tatlı Badem yağı (2 tl civarı ) bemiks ampul ( 4 tl içerisinde 5 tane var ) saç bakım yağı isteğe bağlı (Bim de A101 de vs var )
    1 yemek kaşığı sinameki nin içine 1 çay bardağı su koyup kaynatmaniz gerek yani 2 dakika gibi bi süre yeterli olucaktir . Ilinan sinameki ye 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı ve 1 bemiks ampul kırın ve tum saça uygulayın bemiks in kokusu biraz ağır ama alisiyor insan kokuya ben bu kür sonrası Restorexin Sarmaşık özlü hızlı uzayan saçlar şampuan i ile saçlarımı yıkıyorum bazı saçlarda dökme oluyormuş bende olmadı hiç

Bu kuru haftada bir kez uygulamanız yeterli bayanlar fısfıslı şişeye koyup saça yedirmeniz yeterli olucak ve 2.3 saat beklemeniz gerekir içine isteğe bağlı saç bakım yağı bir yemek kaşık atabilirsiniz 2 ay kullanımın sonucun da 2 hafta ara vermeniz gerekir ama bemiks ampul vitamin ampul olduğu için demir bişeye degdirmeyin vitamini alır

Şimdiden yapıcak arkadaslara kolay gelsin Sağlıklı uzayan saçlar dilerim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Ağustos 2015
    BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Boya ve fönden yıpranan saçlarımı kestirmek zorunda kaldım.Mutlaka deneyip sonucu paylaşıcam.Faydalı paylaşım için teşekkür ederiz.

Burce melek bunu beğendi.
  3. Burce melek

Burce melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim Beyza hanım saçlarınız inşallah istediğiniz uzunluğa ulaşır

BEYZA21 bunu beğendi.
Saçlarınız sinameki kürüyle ayda 3 cm uzasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç uzatmak isteyenlere 3 farklı kür

Saç uzatmak isteyenlere 3 farklı kür

1 haftada saç uzatma saç ayda kaç cm uzar 1 ayda uzatmak uzatma turp suyu ile Uzun saçları hemen hemen bütün kadınlar ister.Ama saç uzayana kadar yıprandığı için kimse kolay kolay uzatamaz.Vereceğim bu formüllerle saçlarınız çok daha hızlı uzayacak.Şahsen denemedim ama denemeye değer değil mi:) Saçlarınızın çok yavaş uzamasından şikayetçiyseniz, bitkilerin gücünden faydalanarak,...
  2. ayda 3 cm uzayan saçlar

ayda 3 cm uzayan saçlar

haftada 1 cm uzayan saçlar saçım uzadı saçlarım uzadı bemiks ampülün saça faydası arkadaşlar benimde yeni yaptığım saç maskesini paylaşmak istedimm ayda 3 cm uzuyormuş denilene göre bende 3cüye yapıyorum bakalım sonucu merakla bekliyorum. 1 tutam senameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyoruz ılıyınca içine 1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampul ekliyoruz saç diplerimize sürüyoruz 3...
  3. Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar

Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar

Kısa Sürede Saçlar Nasıl Uzar Saç teli bir ayda kaç cm uzar ve saç nasıl uzar Saçlarını kısacık bir süre içersinde uzatmak isteyen Melek'ler, bu hayaliniz gerçek oluyor. Çünkü biz bu sayfamızda saç tellerinin ayda kaç cm uzayacağına dair bilgiler sunuyor ve bunun yanı sıra saç uzatan kür önerisinide de bulunuyoruz arkadaşlarım :) Sevgili Bayanlar Saç telleri bir ayda yaklaşık 2,5 cm...
  4. Sinameki Kürü İle Saçlarınızı Hızla Uzatın

Sinameki Kürü İle Saçlarınızı Hızla Uzatın

saç bakımı hızlı saç uzatma sinameki ile saç uzatma Sevgili melekler, saçalırınızın yeterince hızlı uzamadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Saç uzatmak iöin en hızlı çözümü bulmaya çalışan kadınların imdadına yine doğal çözümler koşuyor. Şimdi sizlerle paylaşacağımız denenmiş sinameki kürü ile saçlarınızı ayda en az 4 cm uzatabileceksiniz.. SİNAMEKİ KÜRÜ: 1 tutam sinameki 1 çay...
  5. Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Aktarlardan kolayca elde edebileceğiniz yağlarla saçlarınızın kısa sürede daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Karışımın içerisinde saç için faydalı pek çok yağ var. Bu yağları saç ihtiyacınıza göre ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Tarifine geçmeden önce, bu yağların ne işe yaradıklarına bakalım. Jojoba yağı bitkisel ürünlerle yapılan bakımlar arasında en etkili olanlarındandır. Cilt ve...

Sayfayı Paylaş