gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarınız Ve Cildiniz İçin Kırmızı Et!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç bakımı, cilt bakımı, etin faydaları
    Sevgili melekler, şöyle bir atrafınıza baktığınızda pek çok insanın kırmızı et sevdiğini görürsünüz. Ancak ne yazıkki az da olsa bir kısın insan kırmızı etten uzak durur. Oysa kırmızı et dengeli ve uygun bir şekilde tüketildiğinde özellikle saçlar ve cilt için son derece faydalıdır. Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ümit Gürbüz, cilt ve saç için gerekli olan A, D ve B12 vitaminleri içeren kırmızı etin haftada en az iki kere tüketilemesi gerektiğini söylüyor.

kirmizi-et.jpg

Saçlarınız Ve Cildiniz İçin Kırmızı Et! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçı ve cildi taze tutan besinler

saçı ve cildi taze tutan besinler

Saçı ve cildi taze tutan besinler Çiğ tüketilen besinleri yiyerek güzelleşebilirsiniz. Bu besinler, saçınızı ve cildinizi güçlendirerek, bakım yapar Söze hemen, 'aman sakın yanlış anlamayın!' diyerek başlayalım; çünkü 'yiyerek güzelleşin' derken, dilediğinizi yemenizi ve bu şekilde güzelleşmenizi kastetmiyoruz. Sizi içten ve dıştan güzelleştirecek, uzmanların özellikle çiğ olarak...
  2. cil ve günes lekeleri icin özel formüller

cil ve günes lekeleri icin özel formüller

yumurta kabuğu maskesi güneş lekeleri için doğal yöntemler cil lekeleri çil ve güneş yumurta kabuğu maske çil ve güneş lekeleri için özel formüller Ünlü Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankayanın kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz mucize formülleri ile doğal yöntemlerle güzelliğinize güzellik katın. Evde de rahatlıkla uygulayabileceğiniz formüller ile cildinizdeki leke ve...
  3. Parlaklık Ve Cildi Nemlendirmek İçin Merhem

Parlaklık Ve Cildi Nemlendirmek İçin Merhem

Bir avuç gelin çiçeği, yarımşar avuç sarı düğün çiçeği ve kır*mızı gül yaprağı, üç tutam böğürtlen yaprak ve sürgünü, bir tu*tam hatmi çiçeği ile birlikte yirmi dakika süre ile suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen posaya merhem kıvamına gelinceye kadar tereyağı ilâve edilerek pişmiş yumurta sarısı ile yoğrulur. Hazırla*nan merhem süt ile yumuşatıldıktan sonra bir kavanoza doldu*rularak serin...
  4. Kırmızı Etin Saç Ve Cilde Faydaları

Kırmızı Etin Saç Ve Cilde Faydaları

kırmızı etin faydaları, kırmızı etin cilde faydası, kırmızı etin saçlara faydası Saç ve cilt sağlıkığı sadece kozmetik bazı ürünleri kullanmakla yeterli olmaz. İçten alınan vitaminler sayesin de cildiniz ve saçlarınız için gerekli sağlıklı bakımı sağlamış olursunuz. Kırmızı et her ne kadar zararlı gibi görünsede aşırıya kaçmamak şartı ile tüketilde saç ve cilt için çok faydalı bir besin...
  5. Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası

Beyaz ve kırmızı renk karışımı bir et parçası

Merhabalar ben 1 haftalık evliyim ve adetim düğün günüme denk geldiği için adet geciktirici hap kullandım ve düğünden sonra hapı bıraktım 1 gün sonra hastalandım ama benden beyaz ve kırmızı renk karışımı 10 cm uzunlugunda bir et parçası geldi ilk defa böyle birşey gördüm ve çok korktum acaba neden böyle birşey oldu çok merak ediyorum? Hamile olduğumu düşünmüyorum beni bilgilendirirseniz...

Sayfayı Paylaş