gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saçlarınızda Doğal Dalgalı Saç Modelleri 2012

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

doğal dalgalar doğal dalgalı saç modelleri 2012 doğal dalgalı saç

Bildiğiniz gibi birkaç senedir doğallık makyajdan saça, kıyafetlere kadar herşeyi etkisi altına aldı. Bu yılın da trendi doğallıktan yana melekler :) Saçlarda da doğal dalgalar, doğal kıvırcıklar göreceğiz bol bol. Eğer saçlarınız kendinden dalgalıysa yaşadınız. Yıkayıp çıkmanız yeterli olacak. Dalgalı saçlara sahip olmayanlarsa hafif maşalarla modayı takip edebilecek. Örnek olması açısından vereceğimiz doğal dalgalı saç modelleri işinize yarayacaktır :tik:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller yaa off benim saçlarım mübarek pıransa gibi dümdüz :hhh: Ne maşa tutuyo ne bişey. Çokta seviyorum ama tutmuyo maalesef :S

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şey ben bişey sorucam siyah saçlı kırmızı elbiseli ünlünün ismi???? nedir???

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Siyah saçlı kırmızı elbiseli ünlü Mila Kunis'tir :)

Saçlarınızda Doğal Dalgalı Saç Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saç modelleri

maşayla yapılan saç modelleri maşa ile yapılan saç modelleri maşalı maşalı topuz topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun ister kısa ince veya kalın...
  2. Dalgalı saç modelleri 2010

Dalgalı saç modelleri 2010

dalgalı saç modelleri kıvırcık saç modelleri 2010 kısa kıvırcık 2010 dalgalı kısa topuz Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli... Saçınız ister uzun olsun, ister kısa ince veya kalın...
  3. Pratik dalgalı saç modeli

Pratik dalgalı saç modeli

Konulardan da anlaşılcağı gibi ben dalgalı saça bayılıyorum...Buyrun bu da kolay dalgalı saç yapma yöntemi Saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayıp iyice durulayın. Saçlarınızı yıkarken çok sıcak ya da çok soğuk kullanmamaya özen gösterin. Sağlıklı saçlar için en ideali ılık su ile yıkamaktadır. Saçlarınızdaki fazla suyu havlu ile aldıktan...
  4. 2012′nin Trendi Dalgalı Saç Modelleri

2012′nin Trendi Dalgalı Saç Modelleri

Su perisi kelimesini duyunca aklınıza ilk ne geliyor? Çekici ve dalgalı saçlarıyla kumsalda salınarak yürüyen bir kadın mı? Saçları rüzgârda savruluyor ve ister istemez herkesin dikkatini çekiyor. Saçınızın herkesi büyülemesini istiyorsanız yapmanız gereken çok şey yok. Birkaç basit adımla harika dalgalı saçlara kavuşabilirsiniz. Öncelikli olarak saçlarınızı nasıl dalgalandıracağınızı...
  5. 2012?nin Trendi Uzun Dalgalı Saç Modelleri

2012?nin Trendi Uzun Dalgalı Saç Modelleri

Uzun dalgalı saçlara sahip kadınlar için üç temel kavram söz konusudur. Saçların uzunluğu çoğu zaman model arayışına çıktığınızda önünüzde engel gibi görünebilmektedir. Oysaki saçınızın yapısı ve şekli itibari ile saçınızın uzun olması model seçiminde sizi sınırlayabilecek bir unsur özelliği taşımamaktadır. Dalgalı saçlar basit yöntemler yardımı ile çok sık yerde kullanılabilmektedir. Ancak...

Sayfayı Paylaş