gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarınızı Doğal Yöntemlerle Boyamaya Ne Dersiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç boyama, saç boyamada doğal yöntemler, saçları doğal yollarla boyamak

Sevgili melekler, saçlarına özen gösteren hanımlar, zaman zaman kendilerinde yenilik yapmak için saçlarında değişik renk uygulamaları yapmak isterler. Bunun için alınacak bir kutu boya ya da kuaför salonları yeterlidir. Ancak kimyasallardan uzak durmak istiyorsanız, saçlarınızı doğal yöntemlerle de renklendirebilirsiniz. Bunun için papatya, ceviz, çay ve kınadan faydalanabilirsiniz. İşte doğal saç boyama önerileri...

saç-boyama.jpg

Saçlarınızı Doğal Yöntemlerle Boyamaya Ne Dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun saç isteyenlere doğal bir yöntem

Uzun saç isteyenlere doğal bir yöntem

Bizim için değerli olan saçlarımız.Uzun kısa çeşit çeşit saç çeşitlerimiz var.Ama ben diyorum ki uzun saç bambaşka.Bayılıyorum uzun saçlara.Hele de bu son dönemlerde artık uzun saç moda oldu.Saçınız kısamı?uzasın mı diyorsunuz?işte size doğal saç uzatma yöntemi(şahsen denemedi) Saçlarınız kolay ve sağlıklı olarak uzamıyor ise aşağıdaki tamamen doğal bitkisel formül tam size göre !...
  2. Sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem

Sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem

sağlıklı saçlar için doğal yöntemler, çözümler, öneriler, bakımlar ve dahası burada arkadaşlar. Saç sağlığı gerek görsel açıdan, gerek ise ruhsal açıdan oldukça önem taşır Melek'lerim. Biz de bu düşünce ile sizlere sağlıklı saçlar için 8 doğal yöntem önerisinde bulunuyoruz Melek'ler:) 1.) Sodium laurel sulfate ( SLS ) ya da sodium laureth sulfate ( SLS ) içeren şampuanlardan uzak durun....
  3. Saç ekiminde fue yöntemi nedir

Saç ekiminde fue yöntemi nedir

Saç ekiminde fue yöntemi nedir hakkında sorum var. Arkadaşlarım birşey soracağım sizlere şimdi ben istanbul bölgesinde saçlarımı biraz gürleştirmek istiyorum tepe bölgeleri açıldı da bi fue yada feu diye bir yöntem mi ne varmış saç ekiminde kullanılan bu yöntemle ilgili sitenizde var ise bana bilgiler verebilir misiniz lütfen teşekkür ediyorum.
  4. Doğal Yöntemlerle Saç Nasıl Düzleştirilir?

Doğal Yöntemlerle Saç Nasıl Düzleştirilir?

evde saç nasıl düzleştirilir,doğal yöntemlerle saç düzleştirme,saç doğal yöntemlerle nasıl düzleşir,saç düzleştiren doğal yöntemler,saç düzleştirme hakkında bilgiler SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ DOĞAL YÖNTEMLER Saç düzleştiriciler bu gün moda haline gelmiştir. Kıvırcık yada dalgalı saçlar ile uğraşmak sizi telaşlı hale getirebilir. Saç düzleştirmede farklı yöntemler de deneyebilirsiniz. Bugün...
  5. Doğal yöntemlerle saç rengi nasıl açılır?

Doğal yöntemlerle saç rengi nasıl açılır?

Doğal yöntemlerle evde saç rengi nasıl açılır sizler için araştırdık ve yazımızda bir araya getirdik Limon ve Su Karışımı Her evde hemen her zaman bulunan limon gıda ürünü olması dışında başka alanlarda da kullanılabiliyor. Bu farklı kullanım alanlarından biri de saçlarınız. Tek yapmanız gereken bir bardak limon suyu ile bir bardak suyu karıştırıp nemli saçlarınıza sürmek ve güneşin altında...

Sayfayı Paylaş