gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Saçlarınızı ütüleyerek düzleştirenler aman dikkat!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eminim şu an bu konuya göz atan kişilerin arasında saçını ütüleyen bayanlar vardır.Saç ütüleme konusunda oysa uzmanlar konuyla ilgili çok önemli uyarılarda bulunuyorlar.Eğer sizlerde saçlarınızı ütülemeyi alışkanlık haline getirip bunu çok sık yapıyorsanız lütfen bu uyarılara bir göz atınız [​IMG] 1.Saçlarınız kurur.
    2.Saçlarınız yanar.
    3.Saçlarınız zamanla dökülür.
    4.Saçlarınızın rengi matlaşır.
    5.Eski saçlarınızı özlersiniz.

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

evet bende ütülüyordum ama bıraktım artık şimdide dalgalı yapıyorum maşayla buda bi sorun.

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    eskiden bende yapardım ama artık bıraktım

Saçlarınızı ütüleyerek düzleştirenler aman dikkat!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aman dikkat ayakkabı seçimi

aman dikkat ayakkabı seçimi

"Abartıldığı gibi 3000 değil sadece 1600 çiftim var" sözleriyle tarihe geçen İmelda Marcus ve birçok kadının ortak tutkusu... Neden bahsediyoruz, elbette ayakkabılardan... İster her alışverişinde birkaç çiftle eve dönen ayakkabı tutkunlarından olun, ister ayağım rahat olsun gerisi önemli değil diyenlerden olun, ayakkabı seçimi önemli. Ayakkabılar kişisel stiliniz, zevkleriniz...
  2. Sevgili seçerken aman dikkat!

Sevgili seçerken aman dikkat!

Sevgili seçerken aman dikkat! -------------------------------------------------------------------------------- "Meğer doğru insan değilmiş! Nasıl böyle bir hata yaptım, biraz daha dikkatli olsaydım böyle olmazdı" deriz demesine de, tekrar tekrar aynı yanlışa düşer, hiç olmayacak birini seçeriz. "Yine yanlış yaptım. Bir daha asla iyi tanımadan (!) birlikte olmayacağım..."...
  3. +359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat.

+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat.

359 telefon kodu bulgaristan telefon kodu bulgaristan kodları dolandiricilari Arkadaşlar telefonuma şuan cevapsız çağrı geldi. Numara +359 başlıyor. Merak ettim telefon fihristine baktım. Numara Bulgaristan'a aitti. İnternetten 359 telefon kodu olarak aradığımda ise şu haberi yakaladım. İyiki dönüp aramadım tekrar. Dikkatli olun. Bakın olay neymiş. +359 ALAN KODU İLE ARANANLAR BU HABERİ...
  4. aman dikkat!!! mikroplar heryerde

aman dikkat!!! mikroplar heryerde

yataktaki mikroplar çok temiz ve dikkatli olabiliriz ama nerden ne çıkacagı belli olmuyor arkadaslar gercekten.Herzaman tetikte olmakta fayda var çünkü yasadıgımız yer yani kimseyi düşünmezsek bile en azından kendimiz için ortamın temizliğine çok önem vermeliyiz en basitinden kimin aklına gelebilir temizlik malzemesinin mikrop taşıdıgı ? sonuçta temizliği onunla yapıyoruz ama bakalım o temiz...
  5. Melekler Aman Dikkat !

Melekler Aman Dikkat !

Kızlar gerçektende artık günlük hayatta çok kullandığımız ürünler zehir saçıyor sağlığımıza çok dikkat etmemiz lazım :( ● Arabanızda bulunduracağınız plastik su şişesindeki su çok tehlikelidir. ● Plastik su şişeleri Sheryl Crow'un göğüs kanseri olmasının en büyük nedenidir. ... ● Plastik şişeler özellikle Avustralya’da yüksek sayıda görülen göğüs kanseri vakalarının en büyük nedenidir. ●...

Sayfayı Paylaş