gebe
  1. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için :

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında SummeRose tarafından paylaşıldı.

SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN : kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın, parlaklığı göreceksiniz..
    [​IMG]KESİNLİKLE ÇOK HARİKA BİR FORMÜL...

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm teşekkürlerr canımmm emeğine saglık balım....

3. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    reca ederim.

Saçlarınızın dökülmesini önlemek ve canlılık kazandırmak için : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınıza Hacim kazandırmak için

saçlarınıza Hacim kazandırmak için

Saçınızı yıkadıktan sonra havluyla hafif friksiyon yaparak kurulayın. Daha sonra saç dibinize masaj yapın. Bu yöntemle saç dipleriniz uyarılır ve kan dolaşımı düzenlenir; böylece saçınız tel tel ayrılacak ve kabaracaktır. Kurutma makinesi kullanıyorsanız, parmaklarınızla saç köklerinizi ayırarak kurutun. - Saçınız kuruyken hacim kazandırmak istiyorsanız, bir püskürtücü yardımıyla nemlendirin...
  2. saç kırılmalarını önlemek için

saç kırılmalarını önlemek için

saç kırılmalarını önlemek meleklerim saçlarınız kırılıp dökülmesin :tik: sizin için çok hoş bir saç bakım kürü buldum. Bu bakım saçlarınıza esneklik, bakım ve parlaklık verecektir. Kurumuş ve yıpranmış saçları en iyi canlandırma yöntemi, zeytinyağıdır. Saçlarına parlaklık vermek ve beslemek için 2 çorba kaşığı zeytinyağını ısıt. Bunu yavaş yavaş tüm saç derine yedirerek masaj yap....
  3. Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Saç Dökülmesine ve Yıpranmış Saçlar İçin

Arkadaşlar selam,bugün hatta az önce Saba Tümer'in proğramına bakarken bir bayan pratik tarifler veriyordu alabildiğimi not aldım ve sizler için şimdi saç dökülmesini önleyici ve saçı besleyici olarak verdiği tarifi yazıyorum.Umarım işe yarar :) 2 dilim çavdar ekmeği 1 çorba kaşığı hardal tozu(hardal tozu nasıl oluyor bilmiyorum) 1 yumurta sarısı(isterseniz beyazınıda yüzü germek için...
  4. Saç dökülmesi ve önlemek için formüller

Saç dökülmesi ve önlemek için formüller

SABUNUN SAÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ Saçı yıkarken kesinlikle sabun kullanılmamalıdır.Çünkü sabun saç tellerinin kurumasına ve üstündeki küçük canlı hücrelerin ayrılmasına neden olur.Saç derisinin asit seviyesi ciltten daha fazla asit içerir.Bu nedenle bazik özellikli sabun saç için kesinlikle tavsiye edilmez. SAÇLARI SÜREKLİ TOPLAMAK SAÇA NE GİBİ ZARARLAR VEREBİLİR? Bayanlar saçlarını neden...
  5. saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Sayfayı Paylaş