gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

saç rengini nasıl açarız cocamide dea nedir Lush'tan harika bir sabun. Ben kullanmadım; ama kullananlar oldukça memnun. Saç rengi her yıkama sonrası yavaş yavaş açılıyor. Tabii i benim gibi sarı saçlarda ne kadar işe yarar bilmiyorum[​IMG] Bu ürün sabun olduğu için, saç kremi ile kullanılması tavsiye ediliyor.
    Kullananalar varsa haberdar etsin lütfen[​IMG]

Lush - The Blonde( Katı Sabun)

Papatya ve kadife çiçeği ile daha sarı saçlar! Saçı ıslatın, kafanıza sürün, masaj yapın, ovarak köpürtün ve durulayın. Doğal ve güzel sarı saçlar için düzenli kullanın.

İçerik
    Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Chamomile Infusion (Anthemis nobilis), Marigold Infusion (Calendula officinalis), Glyceryl Stearate (&) PEG-100 Stearate, Cocamide DEA, Perfume, Soya Lecithin, Lemon Juice (Citrus limonum), Sodium Cocoamphoacetate, Tangerine Oil (Citrus reticulata), Mandarin Oil (Citrus nobilis), Orange Oil (Citrus dulcis), Orange Blossom Absolute (Citrus dulcis), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Chamomile Flowers (Anthemis nobilis), Lemon (Citrus limonum), *Limonene, *Linalool. * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

ALINTI

Son düzenleme: 1 Şubat 2010
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende saclarımın rengini acmak istiyordum umarım ise yarar

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    saolsn cnm paylşm için....

4. Arina

Arina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu sabunla ilgili Lush Yetkilileri ile konuştum. Tabii ki kumral saçlarda daha çok işe yarayabilir. Ama ben esmer olduğum için, yani kestane tonlarında olduğu için saçım pek cesaret edemedim...

5. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben koyu saç seviyorum ama yine de paylaşım için teşekkürler

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pelinsu, bende az önce netten saçımı doğal yollarla nasıl açarım diye araştıracaktım ki sen yetiştin :D:D ne diyelim teşekkürler olsun canım sana :) Fakat bu sabun nerde ve ne kadar satılır, keşke o bilgileride verip beni uğraştırmasaydın, dahada iyi olurdu ama, sen her halinle iyisin :):)

Arkadaşlar, saç rengini evde doğal yollarla nasıl açarız, daha başka bilgisi olan varsa yazsın lütfen. Hem ben, hemde benim gibi imaj değişmek isteyen arkadaşlarımızin işi görülsün :)

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arakdaşlar, şimdi araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu sabunun fiyatı 16 tl, almak isteyen arakdaşlarımız BURADAN sipariş verebilir ve bilgi edinebilir.

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler *****
    Fiyatı da makul

Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oryalsiz saç rengini kendin aç

oryalsiz saç rengini kendin aç

saç rengi nasıl açılır siyah saç rengi nasıl açılır rengimi açabilirim oryalle açma oryalle sac acılır Oryalsiz Saç Açmak Mümkün Yıllarca saçlar yandı, canlar yandı. Kopan ve elde kalan saçlar moral bozdu. Sarı, kızıl kahve ardından balyajlar derken kadınların paketlerde kalan yanan saçları artık dert ve korkulu rüya olmaktan çıkıyor. Yazımın başını okuyup sonradan kıvıracağımı düşünenler...
  2. saç renginizi ister açın ister kapatın

saç renginizi ister açın ister kapatın

saç koyulaştırma saç koyulaştırıcı rengini koyulaştırmak için koyulaştırmak için rengi koyulaştırma yeşil cevızleri cezvede kaynat 15 dk. sonra saçına hergun fısfısla sık. gözle görülür bir koyulaşma oluyor ama kızımlı kahverengimsi koyulaşıyor. ıhlamur ve papatya suyuda aynı sekilde uygulandığında rengini açıyor ama ıhlamuru tavsıye edıyorum papatya kızılımsı turuncumsu açıyor bu...
  3. Saç renginizi limon kabuğuyla açın

Saç renginizi limon kabuğuyla açın

limonla saç açma limon sarısı saç rengi kabartma tozu ile açma kabartma tozuyla Saçlarımız bizim için çok önemli:)Ben bir bayan olarak saçlarıma ciddi anlamda özen gösteririm.:dil:Benim gibi bir çok kadın saçına özen gösterir.Daha doğrusu her kadın gereken özeni gösterir. Koyu saçları olan bayanlar saç renklerini açmak için bir çok kimyasal ürün kullanırlar.Ama buna gerek yok.Çözümü kimyasal...
  4. saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum
  5. Platin sarı saç rengi evde nasıl yapılır? videolu

Platin sarı saç rengi evde nasıl yapılır? videolu

platin sarı saç,platin sarısı saç nasıl boyanır,saçları platin sarısına boyama,videolu platin sarısı saç boyama,platin sarısı saç boyama ,platin sarısı saç boyama hakkında bilgiler [MEDIA] Sevgili melekler sarı tonlarının son dönemde en çok beğenilen ve tercih edilen platin sarısı rengini saçlarınız da nasıl elde edeceksiniz ,tarifini yazacağım.Renk açıcı kullanmadan platin rengini elde...

Sayfayı Paylaş