gebe
  1. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Saçma ama yardım bekliyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Aynur akkuş tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben 10 aylık bir mesele hakkında fikir almak istedim. Sıradan internet olayı ama sevdim. İnternette tanıştık 10 ay önce. Msn face telefon vs.. Yüzyüze gelmedik bile ama dert ortağım gibi olmuştu. Sonu yok, hazır değilim gibi sözleri vardı. Bana hayatımda bir kadın olursa o sen olacaksın dedi 20 gün sonra face de gördüm ilişkisi var ve berbat oldum. İnternet arkadaşlgı ilk başıma geldi. Defalarca tersledim. Umrumda değildi. Sonraları içime girdi. Kaybım yok ama çok seviyorum sevdim. Hiç ummadgım anlarda geri geldi. Sevdimm..

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    war internetten bulup cok mutlu olan yok deıl ama ah be canım guvenemezsınkı kımseye hele bırde net ortamıysa bunu bıle bıle başlamasaydın be canım yok sonu yok...

3. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağol canım cevap için ama nasıl atlatıcam hiç bir fikrim yok:-(

4. angel 23

angel 23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam sana ya gerçekten çok üzüldüm. biliyor musun eşimle
    telefonda tanıştık şu an 4yıllık evliyim ve 2 yaşında da oğlum var. üzülme o seni kaybettiği için üzülsün.

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ewet bak ne guzel demış angel 23 o seni kaybettıgıne üzülsün ..derlerya canım bundada hayır vardır dıye ...
    sen üzülme senin olamadı diye; onlar üzülsün senin olamadıklarına .. die bir siir vardıı tam hatırlamıyorum ama o şiir sana gelsin canım.. bu dunyada teksın ve kıymetını kendın bılmen lazım başkalarına o fırsatı verme..

6. Aynur akkuş

Aynur akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim:) ama gururumda incindi. Türlü terbiyesizliklerine rağmen görüşmek istediğinde hep gülümsedim. Gururumu kurtarmam lazım ama mümkün değil. Sanırım zaman en güzel çare. Ben onun kıymetini bilmedim gibi hissediyorum.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    internet ortamı kime güvenilceği belli olmuyor.her iste hayır vardır bencede zamana bırakmalısın erkekleri cözmek cok zorr cok farklılar

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    internet ortamında tanışmak bana hiç sağlıklı bir ilişki olmaz gibime geliyor..bence üzülme hele erkek için üzülmeye değmez..bulunmaz hint kumaşı değiller :tik:

Saçma ama yardım bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  2. Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bahçeli evi olanlardan yardım bekliyorum.

Bu soğuk havalarda bahçeye çıkmak dert gerçekten ama görüyorum açık hava ısıtıcıları varmış hiç kullanmadım ben ama kullanan var mı aranızda nasıl gerçekten ısıtıyorlar mı?
  3. Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

2,5- 3 yaş çocuk sendromu, yaramaz çocuklar, çocuklar, iyi ebevy olmak, aile, aradığınız herşey burda meleklerim... Meleklerim benim bir oğlum var ve çok yaramaz 2,5 yaşında gittiğimiz yerlerde durmuyo büyüklerle ağız kavgasına giriyo, evi dağıtıyo, çok inatçı, evin her yerine süt ve su döküyo, daha sayamadığım bir çok şey konuşuyorum tamam annecim söz yapmıcam diyo arkamı döndüğüm an evi...
  4. Biraz Karışık ama yardım..

Biraz Karışık ama yardım..

Sevgilimle bir ay önce yüzeysel birşeyler yaşadık.. Çıplaktık ve üzerime oldu. Adet günüm geldiğinde sadece 2 gün oldu ilk defa böyle birşey başıma geliyor. Sizce hamile olabilir miyim . Yaklaşık bir haftadır hafif mide bulantısı şiddetli kasık ağrısı mevcut.. Lütfen yardımcı olun..
  5. saçma ama ben evlatlık bebek arıyorum

saçma ama ben evlatlık bebek arıyorum

evlatlık bebek merhabalar biliyorum çoğunuza saçma gelecek. ben anne olamıyorum ve hiç bir zamanda olamayacağım. bu yüzden yeni doğacak bir bebeği evlat edinmek istiyorum. sosyal hizmetlerde o kadar çok sıra varki bana sıra gelmesine belkide en az 3-5 sene var. evlilik dışı yapılan hatalardan çocuklar dünyaya gliyor ve sonra sokaklara, çöp kutularına, camilere yada evlerin kapılarına...

Sayfayı Paylaş