Saçma ama yardım bekliyorum

Aynur akkuş

Yeni Üye
Üye
Saçma ama yardım bekliyorum
Merhabalar ben 10 aylık bir mesele hakkında fikir almak istedim. Sıradan internet olayı ama sevdim. İnternette tanıştık 10 ay önce. Msn face telefon vs.. Yüzyüze gelmedik bile ama dert ortağım gibi olmuştu. Sonu yok, hazır değilim gibi sözleri vardı. Bana hayatımda bir kadın olursa o sen olacaksın dedi 20 gün sonra face de gördüm ilişkisi var ve berbat oldum. İnternet arkadaşlgı ilk başıma geldi. Defalarca tersledim. Umrumda değildi. Sonraları içime girdi. Kaybım yok ama çok seviyorum sevdim. Hiç ummadgım anlarda geri geldi. Sevdimm..

war internetten bulup cok mutlu olan yok deıl ama ah be canım guvenemezsınkı kımseye hele bırde net ortamıysa bunu bıle bıle başlamasaydın be canım yok sonu yok...

kıyamam sana ya gerçekten çok üzüldüm. biliyor musun eşimle
telefonda tanıştık şu an 4yıllık evliyim ve 2 yaşında da oğlum var. üzülme o seni kaybettiği için üzülsün.

ewet bak ne guzel demış angel 23 o seni kaybettıgıne üzülsün ..derlerya canım bundada hayır vardır dıye ...

sen üzülme senin olamadı diye; onlar üzülsün senin olamadıklarına .. die bir siir vardıı tam hatırlamıyorum ama o şiir sana gelsin canım.. bu dunyada teksın ve kıymetını kendın bılmen lazım başkalarına o fırsatı verme..

Teşekkür ederim:) ama gururumda incindi. Türlü terbiyesizliklerine rağmen görüşmek istediğinde hep gülümsedim. Gururumu kurtarmam lazım ama mümkün değil. Sanırım zaman en güzel çare. Ben onun kıymetini bilmedim gibi hissediyorum.

internet ortamı kime güvenilceği belli olmuyor.her iste hayır vardır bencede zamana bırakmalısın erkekleri cözmek cok zorr cok farklılar

internet ortamında tanışmak bana hiç sağlıklı bir ilişki olmaz gibime geliyor..bence üzülme hele erkek için üzülmeye değmez..bulunmaz hint kumaşı değiller :tik:

Geri