gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Saçmanın gittiği yer... :)

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Pes doğrusu, yönünü şaşırmış bu çapkın:D

Osmaniye’nin Sumbas İlçesi'nde yol kenarında çişini yapan Özgür Pektuzlu, uzaktan av tüfeğiyle ateş edilmesi sonucu penisinden vuruldu.
    Olay ilçeye bağlı Alibeyli Beldesi’nde dün akşam meydana geldi. 2 gün önce ölen amcasının evinde kalan 24 yaşındaki Özgür Pektuzlu, gece yarısı yürüyerek halasının evine giderken yolda çiş yaparken bir patlama sesi duydu. Cinsel organında kan gören Özgür Pektuzlu hemen babasının evine gitti ve penisinde saçma yarası gördü.
    Kadirli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Özgür Pektuzlu, tedavi altına alındı.

Saçmanın gittiği yer... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakışların gittiğin  yerden uzak...

bakışların gittiğin yerden uzak...

''Bakışların gittiğin yerden uzak, Yoksa gelirdim.. Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .." inan gelirdim...eğer üzerime demir kapılar kapatıp gitmeseydin..beni alevlere teslim etmeseydin,bil ki seninleydim.. anlatmak için..anlamayacığını bile bile bir kez daha umut yeşertmek için gelirdim..gelmedim..! inadını bilirim..hadi yine yap yapacağını..beni derinlere göm......
  2. Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

Sinan Özen - Gittiğimiz Yerlere

O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 2 O günlere dönmeyi inan ne çok isterim x 2 Seninle olmak için bilsen neler vermezdim x 2 Gittiğimiz yerlere, ben yine gidiyorum olur da gelirsin ya ben hep orada bekliyorum x 4
  3. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...

Sayfayı Paylaş