gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Saçta cansızlaşma _sönük kalma

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim saçlarınız cansızsız ve sönükse gelin sebebine bakalım:) Özellikle stres ve yoğun rejim döneminde vitamin ve minaral eksikliği,güneş ,klorlu su,aşırı sıcak uygulama gibi dış etkenler çeşitli hastalıklar ve hormonal değişiklikler gibi pek çok sebeple saçlar canlılığını kaybedebilir.Saçlarda cansızlaşma görüldüğü zaman bu sebepler araştırılmalı ve ortadan kaldırılmalıdır.Net bir sebep bulunamıyorsa uzmanın fikri alınmalı ve bilimsel araştırmalar yapılmalıdır.

Saçta cansızlaşma _sönük kalma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe kalmanın yolları hamile kalma yöntemleri

Gebe kalmanın yolları hamile kalma yöntemleri

hamile kalma yöntemleri hamile kalmanın yolları kalmanin yollari erkek çocuğa kalmanın yolları qalmaq ucun ne etmeli Her yolu deniyorsunuz ama bir türlü çocuk sahibi olamıyormusunuz?Üstelik eşinizle sizinde sağlığınız yerinde o halde birde sizler için hamile kalma yöntemleriyle ilgili vereceğim bu önerileri paylaşıyorum Uzmanlar, doğurganlık ve hamile kalmak için kadın ve erkeğin dikkat...
  2. hep çocuk kalmanız dileğiyle......

hep çocuk kalmanız dileğiyle......

Gel oğlum kalk bakalım tahtaya, sana bi sorum var. - Buyurun, sorun öğretmen...im... - Canlılar kaça ayrılır? - Dörde ayrılır öğretmenim. - Bana yanlış gibi geldi ama say bakalım.. - Bitkiler,Hayvanlar,İnsanlar,Çocuklar. - Çocuklarda insan değilmi oğlum? - Haklısınız, o zaman canlılar üçe ayrılır öğretmenim - Peki, şimdi yeniden say bakalım.. - Bitkiler, Hayvanlar ve çocuklar.. - Oğlum...
  3. sizce hamile kalma olasılığım

sizce hamile kalma olasılığım

27 martta cinsel ilişki sonrası eşim boşaldı ama adet görme zamanlarım 28-29 gibi tarihlerinde adet günüm başlıyo sizce hamile kalma olasılığı varmı?
  4. Hamile kalma olasılığı?

Hamile kalma olasılığı?

Regl döneminden önce ilişkiye girdim ve 2 gün sonra regl oldum hamile kalma olasılığı var mıdır acaba? Hap kullanmam gerekli mi?
  5. Hamile kalmayı önleyen antisperm

Hamile kalmayı önleyen antisperm

antisperm nedir,antisperm antikoru nedir,sper alerjisi nedir,antisperm antikora neden olan alerjiler hakkında bilgiler Hamile kalmayı önleyen antisperm antikora neden olan en yaygın iki alerjiden bahsedeceğiz. Hamile kalmayı engelleyen gıdalara aşırı duyarlılık ve anti-sperm antikor arasında önemli bir bağlantı olduğu artık iyi bilinmektedir. Araştırmalardan birden fazla alerjisi olan ve...

Sayfayı Paylaş