gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sade Döşenmiş bir ev dekorasyonu olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Country tarzı evler Müstakil ev dekorasyonu
    Eğer sizde sadeliği ve dinginliği seviyorsanız bu beyaz ve lacivert ağırlıklı olarak dekore edilmiş kır evi dekorasyonunu beğeneceksiniz meleklerim. Ferahlığı ve beyaz rengin masumluğundan dolayı refah bir görünüme sahip. Beyaz dekorasyon sade evlere çok yakışıyor.

esgiii ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel ya çok beğendim bende ilerde müstakil ev istiyorum bahçeli :D:D apartman hayatından sıkıldım :hıh:

3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    güzel bir kır evi.demi asi yaa şöyle bahçende almışsın çayınıı oooh kendi yetiştirdiğin çiçekler falan süper olur.

4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    benimde en büyük hayalim böyle bir kır evi ya

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

benımde yaaaaaaa oh ne guzel

Sade Döşenmiş bir ev dekorasyonu olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orjinal bir tarzla döşenmiş ev dekorasyon örneği

Orjinal bir tarzla döşenmiş ev dekorasyon örneği

Ev dekorasyon örnekleri Modern dekore edilmiş evler bu turkuaz kahve ev dekorasyonu örneğini çok beğendim meleklerim. turkuaz salon dekorasyonu benim aklımdaydı ama kendi evimde yapmadım artık bir dahaki dekorasyona. Bu ev tüm odalarında kahve turkuaz ile dekore edilmiş. Keşke her mekanda ayrı renk kombini kullanılsaydı.
  2. Sade bir ev düşlüyorsanız bu ev size göre

Sade bir ev düşlüyorsanız bu ev size göre

Örnek ev dekorasyon Dekorasyon örnekleri Sizde sade bir kır evi tarzında döşenmiş dekorasyon örneklerini beğniyorsanız, sadelikten yanaysanız bu sade döşenmiş ev dekorasyonu ferahlığı ile size hitap edebilir. Huzur veren bir dekorasyon olmuş.
  3. Şirin bir ev dekorasyonu

Şirin bir ev dekorasyonu

Şirin ev dekorasyonu Yaratıcı dekorasyon Hoş bir ev dekorasyonu . Evin üstüne dizilmiş olan taş dekorları eve tarihi bir hava katmış. Evi sıradanlıktan çıkarmış.Evin bahçesininde yemyeşil olması evin dış görünümünü bütünlemiş.
  4. Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

Sade döşenmiş yemek odası dekorasyonu

yemek odası dekroasyonu Sade yemek odası Sade yemek odası dekroasyonu oldukça sade olmasına rağmen göze hitap etöeyi başarıyor. Sizinde fazla bir odanız varsa yemek odası dekore edebilirsiniz. Böylece salon dekorasyonunuz daha da genişler.
  5. Sade ama hoş döşenmiş yatak odası

Sade ama hoş döşenmiş yatak odası

yatak odası dekorasyonu Sade yatak odası Sade yatak odası dekorasyonu istiyorsanız bu zarif dekorasyon örneği size fikir verebilir. Çok az eşya ile dekore edilen bu mekanda dikkat çeken tek şey duvar dekorasyonuna şklık katan ayna.

Sayfayı Paylaş