gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Sade kiş çantalari

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

KIŞIN SADE VE MAT RENKLER ŞÜPHESİZ EN ÇOK KULLANDIĞIMIZ RENKLER ARASINDA OLUYOR NEDENSE :) SANIRIM KENDİMİZİ KIŞIN DONUKLUĞUNA KAPTIRIYORUZ ASLINDA ÇOKTA DOĞRU MU BİLEMİYORUM :D GELELİM BİZ AKSESUARLARA EN ÇOK KULLANDIĞIMIZ AKSESUARIMIZ BİZ HANIMLAR İÇİN ÇANTAMIZ ÇANTASIZ ÇIKMAYIZ :) MAT RENKLERİMİZE UYGUN ÇANTANIZ VAR MI HANIMLAR ? İŞTE SİZE BİRKAÇ MODEL KIŞA UYGUN ÇANTALARR

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Harika bunlar yaaa emeğine sağlık canm..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bunu çok beğendim günlük kullanım için ideal :)

Sade kiş çantalari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sade ekmek

sade ekmek

sade ekmek tarifi Sade Ekmek Malzemeler: 1 cup + 1/3 cup ılık su 2 tbsp sıvıyağ 2 tsp tuz 4 silme cup beyaz un 2 tsp instant maya Yapılışı: Önce pişirme kabını makineden dışarı alalım ki aletin içine un, su vb. bişey dökülmesin, karıştırıcı da yerleştirildiğine göre başlayabiliriz: ilk olarak içine 1cup+1/3 cup (ılık ve kap ile silme olacak) su koyalım (appr. 300- 350)not: buradaki püf...
  2. Bab'üs Sade

Bab'üs Sade

Topkapı Sarayı'nda 3. kapıdır. Akağalar Kapısı, Enderun Kapısı olarak da adlandırılır. Enderun denilen üçüncü avluya geçiş bu kapıdan olur; cülus ve bayram tebrikleri merasimi bu kapı önünde yapılırdı. Kapının her iki tarafında akağalara ait koğuşlar bulunurdu. Son şeklini III. Selim döneminde almıştır
  3. Sade Şıklık

Sade Şıklık

Kızlar şimdi size sade bir o kadarda şık elbise modellerini getirdim...Gündüz ve gece rahatlıkla kullanabileceğğiniz elbise modellerini serin akşamlarda üzerine küçük bir hırka yada bolero giyerek tamamlayabilirsiniz...
  4. Mulberry'nin  yepyeni çantalari

Mulberry'nin yepyeni çantalari

ÇANTA KONUSUNDA BİRÇOK TANIDIĞIMIZ MARKA VAR SİZİN İÇİN MULBERRY NE İFADE EDİYOR BİLMİYORUM AMA BENİM ÇOK SIKLIKLA RASTLADIĞIM BİR MARKA DEĞİL SİZDE BENİM GİBİYSENİZ MODELLERİ GÖRÜNCE MARKAYI TAKİBİNİZ ARTACAK Dİ,YE DÜŞÜNÜYORUM İŞTE YENİ ÇANTA KOLEKSİYONUYLA MULBERRYY

Sayfayı Paylaş