gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sade ve zarif gelin başı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sade gelin saç modelleri sade gelin başı modelleri Gelin başlarında eğer tercihiniz sadelikten yanaysa sizlere son derece sade şahsi fikrim özellikle kır düğünlerinde daha fazla yakışacak gelin başı modellerini sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sade ve zarif gelin başı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin başı,gelin tacı ve duvak modelleri

gelin başı,gelin tacı ve duvak modelleri

duvaklı gelin başı modelleri uzun duvaklı saç modelleri gelin başı duvak saç IMG]
  2. modern ve sade gelin başı modelleri

modern ve sade gelin başı modelleri

sade gelin saç modelleri gelin başı modelleri başı basi sade sadelikten ve modernlikten yana iseniz işte size aradığınız gelin başı modelleri :):)
  3. hoş ve sade gelin başları

hoş ve sade gelin başları

sade gelin başları sade gelin başı modelleri kıvırcık başı modelleri saçınızın nasıl olacagına siz mi yoksa kuaförünüz mü karar verecek? bence tamamen ona bırakmayın sizde kafanızda bir model oluşturun topuz,duz,kıvırcık vs...gelinliğinize uygun modeller ama benim kafamdaki sade bişey diyorsanız sizi bu modellere dogru alalım..........:D...
  4. Zarif Tesettür Gelin Başı 2012 Modellerinden Bazıları

Zarif Tesettür Gelin Başı 2012 Modellerinden Bazıları

tesettür gelin başı modelleri 2012 tesettür gelin başı 2012 Sevgili tesettürlü meleklerimiz, eğer yakında düğününüz varsa şimdi sizlerle paylaşacağımız tesettür gelin başı modelleri 2012 içinden biri mutlaka hoşunuza gidecektir. Tesettür gelinlik üstüne yaptıracağınız bu gelin başlarından biriyle o gece göz kamaştıracaksınız. İşte tesettür gelin başı 2012 modellerinden bazıları.. :)...
  5. 2013 Sade, Şık ve Zarif Gelinlik Modelleri

2013 Sade, Şık ve Zarif Gelinlik Modelleri

Bu konu 2013 zarif ve şık gelinlik modellerine yer vermektedir. Gelinlik seçimi birçok gelin adayını bazen aylarca uğraştıran zor bir seçimdir. Kimi gelin adayı tercihini kabarık ışıltılı, gösterişli gelinlik modellerinden yana kullanırken, bazıları ise daha sade ve şık gelinlik modellerini tercih eder. Seçeceğiniz gelinlik modeli düğünün olacağı mekan için de önemli bir ayrıntı olduğunu...

Sayfayı Paylaş