gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sadece Anılarda Kalıyor

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hayatımda hergün bir parça alıp götürmüş benden Her gidenle beraber bir parça eksilmiş sevgi dolu benliğimden Üzülen hep ben olmuşum,yıkılan hep ben
    Hep korkmuşum bir şeyler yaşadıktan paylaştıktan sonra sona eren ilişkilerinden,tekrarlanmasından
    Yaşananları anlamsız bitmişlerdeki karamsarlığı hep süslere aktarmışım
    Acı dolu duygu yoğunlukları içerisinde üzülmüşüm, burkulmuşum, ara ara kızmışım
    Ama aşkla özlemle aramışım uzun süre kazık atarak terk edip gidenleri
    Ruhumu bedenimden sökerek ölümün ne demek olduğunu sonunda öğretenlere
    Sadece acıyorum, gidenlerin ardından duyumsadığım; gecenin sessizliğini yırtarcasına haykırdığım acı dolu özlem çığlıklarına sadece acıyorum
    Hak edilmeden verdiğim, bir daha dile getirdiğim saf sevgilere, abartı değerlere Donuk kalplerin ödlek duygularından dolayı;
    Artık ağlamak yok, üzülmek, acı çekmek gidenlerin ardından
    Özleyeceğim belki, dalıp dalıp gideceğim belki acı bir tebessüm belirecek gözlerimde
    Ama geceleri yoğunlaşıp ağlayarak acı içinde kıvranarak ödemeyeceğim aşkın sevginin bedelini
    Çünkü anladımki HERKES KENDİNİ YAŞIYOR. HERKES KENDİNİ BİR BAŞKASIYLA PAYLAŞIYOR. YAŞANMIŞLIKLARSA...
    SADECE ANILARDA KALIYOR!...

Sadece Anılarda Kalıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Islak pamukla tok kalıyorlar

Islak pamukla tok kalıyorlar

Çılgın Dersane filminde oynayan manken Simge Tertemiz önceki gün katıldığı bir televizyon programında şaşırtıcı bir iddiada bulundu. Tertemiz, podyum dünyasındaki bazı isimlerin zayıflamak uğruna son derece bilinçsiz davrandıklarını söyledi. Tertemiz, “Bazı mankenler sıfır beden olmak için ölümü bile göze alıyorlar" dedi. ONLARI UYARDIM Tertemiz, bazı manken arkadaşlarının aşırı zayıf...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
  4. Babalar da "Hamile" Kalıyor !

Babalar da "Hamile" Kalıyor !

hamile yapma oyunları hamile yapma oyunu Aaaa ne güzel dediğinizi duyar gibiyim hanımlar.Ama yorum yapmadan önce bi yazıyı okuyun derim :D Evet, yanlış okumadınız. Erkekler de kadınlar gibi hamile kalabiliyor. Nasıl mı? Çünkü ´hamilelik´ sadece vücut da değil, beyinde de yaşanıyor! Bu nedenle erkekler de eşleri gibi heyecanlanıyor ve endişeleniyorlar. Babanın çocukla ilgili düşünceleri...
  5. Cemile hamile mi kalıyor

Cemile hamile mi kalıyor

cemile hamile mi cemile hamilemi hamile mi kalıyor cemileye ne olacak cemile hamile kalıyormu, kalacak mı, kalacak Herkesi ekrana kitleyen dizilerden birtanesi sizlerde biliyorsunuz. Bu dizi o kadar gerçek oynanıyor ki arkadaşlarım. Bizlerde Türk Halkı olarak buradaki gerçekliği görüyor olmalıyız ki bu diziye iyiden iyiye sarmış durumdayız. Bakın meleklerim bir psikolok bu dizideki sahneler...

Sayfayı Paylaş