gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sadece arkadaşız dedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü sempatik oyuncu Hakan Yılmaz bir eğlence mekanından çıarken kiminle yakalandı......
    OSMAN KOÇARSLANLI GECCE GEZMESİNDE!
    OYUNCU HAKAN YILMAZ MESLEKTAŞI HAZEL ÇAMLIDERE'YLE KAMERALARA GÖRÜNTÜLENDİ..

Avrupa Yakası’nın Osman Koçarslanlı’sı sempatik oyuncu Hakan Yılmaz, geçtiğimiz gecce, Binbir Gecce dizisinin kötü gelini Ahu, Hazel Çamlıdere’yle gecce gezmesinde yakalandı. Mega Magazin kameralarına yakalanan ikili, aralarında bir ilişki olmadığını, yakın arkadaş olduklarını ve oyuncu dostlarıyla eğlenmeye çıktıklarını söylediler.

sadece arkadaşız dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

oryantal asena kaç yaşında asena kaç yaşında kac yasinda dansöz doğumlu Hep böyle olur zaten, birileri gündemde kalabilmek için veya gündeme girebilmek için mutlaka haber olmalıdır. İşte sözlü olarak yakında albüm çıkartacak olan Türkiye'nin medar-ı iftaharı güzide kadın, van tu tiri foroo ne demiş bakalım haberine :D ÇOK YAKINDA SAZLI SÖZLÜ BİR ALBÜM ÇIKARACAK OLAN ÜNLÜ ORYANTAL ASENA,...
  4. İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

Malik ibn Dinar Hazretleri [ö.131/748] anlatıyor: Basra’da küçük bir grubun bir cenazeyi taşıdığını gördüm. Cenazeyi uğurlayan başka kimse de yoktu. Neden cenazeye katılım olmadığını sordum. Dediler ki: - Bu adam büyük günahkâr, asi ve ömrünü boşa harcamış biriydi. Ben de cenazenin namazını kıldım ve kabrine indirdim. Sonra bir gölgeliğe çekildim. Uyuyakalmışım. Rüyamda iki meleğin...
  5. Sadece Arkadaşlar :)

Sadece Arkadaşlar :)

yeliz kuvancı kimdir biyogrofi ali il kimdir resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Seni bana yazmışlar Dizisinin Oyuncuları Mehmet Ali İl ve Zeynep Yeliz Kuvancı geçtiğimiz akşam Nişantaş'nda Bir Alışveriş merkezinde birlikte görüntülendiler melekler :D:D Bu ara yakalanan yakalanana vallahi :D:D Fotoğraflarının çekildiğini farkeden ikili oldukça rahatsız oldu. Yeliz...

Sayfayı Paylaş