gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sadece Arkadaşlar :)

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yeliz kuvancı kimdir biyogrofi ali il kimdir resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Seni bana yazmışlar Dizisinin Oyuncuları Mehmet Ali İl ve Zeynep Yeliz Kuvancı geçtiğimiz akşam Nişantaş'nda Bir Alışveriş merkezinde birlikte görüntülendiler melekler :D:D Bu ara yakalanan yakalanana vallahi :D:D
    Fotoğraflarının çekildiğini farkeden ikili oldukça rahatsız oldu.

Yeliz Kuvancı yere bakarak yüzünü gizlemeye çalışırken Ali İl ise muhabirlere açıklama yaptı. İl;" Yanlış anlamayın biz sadece arkadaşız şu an set arası oldu ve alışveriş yapıyoruz, aramızda her hangi bir şey yok" dedi.
    İkili birlikte geldikleri alışveriş merkezinden yine birlikte ayrıldı.

Bu nedemk oluyor acaba aralarında yeni bir aşk mı var demekten kendimizi alamıyoruz :D:D

şayet arkadaşlarsa neden birlikte görüntülenmekten rahatsız olsunlar ki sizcede öyle değil mi :D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    rahatsız olurlar belki her iksiinin normalde sevgilisi var ve magazinde ne tür haber olacaklarını tahmin etmişlerdir bir sürü problem cıkar diye belkide rahatsız olmuslardır hem aralarında aşk olsa nolcak banane ya :D:DD:D

Sadece Arkadaşlar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaş

Arkadaş

Kişinin kendi haline, tavır ve davranışlarına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dost / Dostluk.)Ticarette başarı ve iyi şansa yorulur. Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Arkadaşla kavga:birisine anlattığınız sırrınızın herkesin ağzına düşeceğine işarettir. Arkadaşınızı hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir....
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

oryantal asena kaç yaşında asena kaç yaşında kac yasinda dansöz doğumlu Hep böyle olur zaten, birileri gündemde kalabilmek için veya gündeme girebilmek için mutlaka haber olmalıdır. İşte sözlü olarak yakında albüm çıkartacak olan Türkiye'nin medar-ı iftaharı güzide kadın, van tu tiri foroo ne demiş bakalım haberine :D ÇOK YAKINDA SAZLI SÖZLÜ BİR ALBÜM ÇIKARACAK OLAN ÜNLÜ ORYANTAL ASENA,...
  4. sadece arkadaşız dedi

sadece arkadaşız dedi

ünlü sempatik oyuncu Hakan Yılmaz bir eğlence mekanından çıarken kiminle yakalandı...... OSMAN KOÇARSLANLI GECCE GEZMESİNDE! OYUNCU HAKAN YILMAZ MESLEKTAŞI HAZEL ÇAMLIDERE'YLE KAMERALARA GÖRÜNTÜLENDİ.. Avrupa Yakası’nın Osman Koçarslanlı’sı sempatik oyuncu Hakan Yılmaz, geçtiğimiz gecce, Binbir Gecce dizisinin kötü gelini Ahu, Hazel Çamlıdere’yle gecce gezmesinde yakalandı. Mega Magazin...
  5. arkadaşlar ...

arkadaşlar ...

hemen bir konu açmak istiyorum çünkü merak ediyorum benimle aynı sıkıntıyı çekenler varmı diye kaynana ve kayınederiyle aynı evde oturan var mı? varsa nasıl gidiyor? ben çok yakında ayrılıyorum inşallah. ama bir senede çok çektim artık son zamanlar dişimi sıkıyorum Allah dğına göre kar verirmiş ama eşimle çok iyi anlaşmama rağmen çok üstüme gelindi geçen geçiyor da unutulmuyor işte bazı...

Sayfayı Paylaş