gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

sadece AŞIĞIM...

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Avuçlarıma koyabilirmisin aşkı?
    Sensizken yalnızlığı kovabilirmisin yanımdan?
    Üç dört günlük kıpırtılara,
    Aşk denilecek kadar azaldığında anlam
    Herkesten daha aşıktım ben…
    Seni anmadığım anlara küfredecek kadar aşıktım ben…
    Ama söylemedim
    Bilmedin…
    Gelmedin…
    Yüreğime hançer vurdum,
    Aşkını hapsettim zindanlarıma
    Ne başkası girebildi
    Ne de sen çıkabildin kapılarımdan…
    Farkettimki yalnızlık değildi
    Beni esir alan
    Aşktı, acıydı…
    Mutlu aşıklara imrendim hep
    Kıskandım çoğu zaman da…
    Ayrılıkta yoktu ki
    Hiç benle değildin ki
    Bu dahada acıydı belki de…
    Koyu karanlık birde soğuk gecelere
    Yokluğunda eklenince
    Yaşanırmı sanıyosun hayatı!
    Düşlerim intihar etti,
    Umutlara rastlamıyorum uzun zamandır.
    Özlüyorum…
    İstiyorum…
    Dayanamıyorum…
    Bencil olduğumu sanma sadece AŞIĞIM…

sadece AŞIĞIM... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. Emirkan - Aşığım Aşık

Emirkan - Aşığım Aşık

Bu sabah çok mutlu uyandım O sihirli güce inandım Nazarlardan sakla Allah'ım Seviyorum, aşka bulandım Bu duyguyu çok özledim Bundan önce neler çektim Buldum artık şükürler olsun Şimdi gerçekten sevdim Aşığım aşık, deliler gibiyim Bir kaç yıldır serseriyim Aradığım aşkı buldum Ben gönlümün elçisiyim __________________
  3. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  4. Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya

Konumuz sadece 'aşk' melekler :) aşık olan aşkı tadan merak eden meleklerimiz buraya

asistayla eyyy aşkkk sen nelere kadirsin adamı deli divane edersin... edermişsin de gerçekten :D:D insana yapmam dediği herşeyi yaptırtan acı çektiren ağlatan belki ilk kez nefreti tattıran ama mutluluğunda da herşeye değer dedirten kısaca bütün duyguları içinde barındırabilen tek gerçek aşk :) şimdi melekler aşık olan , aşkı arayan, aşkı yaşayanlar buraya duygularımızı paylaşalım :şerefe:
  5. Sadece Müslümanız

Sadece Müslümanız

müslümanlık islamın şartları müslümanlığın 5 şartı ayrıntılı bilgi konumuzda.Şimdiki zamanda kimi çevirseniz dinini sorsanız elhamdülillah müslümanım der,islamın şartları kaç tanedir ve bu şartları doğru şekilde yerine getiriyormusunuz diye sorsanız gereken cevabı alacağınızdan şüpheliyim.Hz.Muhammed Peygamberin buyurduğu şartları doğru şekilde yapmıyorsanız sadece ezbere anlamadan...

Sayfayı Paylaş