gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sadece aşk istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sadece aşk istiyorum

Cok tatli....:)

sadece aşk istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk istiyorum,AŞK!!

Aşk istiyorum,AŞK!!

aşk istiyorum aşk istiyorum İçimin tüm kırıntılarını bir kenara bıraktım,tam şimdi..Düşünmemiş,hayal etmemiş kabul ediyorum kendimi..Bir daha hiç uyanmayacak,masumca uyuyan bir bebek gibi.. Ölsem,mezarım küçücük olacak,üzerime attığınız güller solacak..Kendimi ziyan hissediyorum.. İtiraf etmeliyim,sarı rengi sevmiyorum! Mavinin derinliğine hiç uymuyor sarı,ve ne için yanyanalar...
  2. sadece seni istiyorum

sadece seni istiyorum

sadece seni istiyorum seni istiyorum sadece istedim ne demek SENI ISTIYORUM SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için.. SENİ İSTİYORUM!.....
  3. Sadece Bilmek İstiyorum...

Sadece Bilmek İstiyorum...

Tanimak için bilmek istiyorum Geçinmek için ne yaptigin beni ilgilendirmiyor. Neyi özledigini, kalbinin arzuladigi seye kavusmanin hayalini kurmaya cesaret edip edemedigini bilmek istiyorum. Kaç yasinda oldugun beni ilgilendirmiyor. Ask için, hayallerin için, yasiyor olma serüveni için bir aptal gibi görünme riskini göze alip almayacagini bilmek istiyorum. Ay'in etrafinda hangi...
  4. sadece aşk....

sadece aşk....

hepimiz ilk günkü gibi hatırlarız ilk yüreğimize düşen yangını,kalbimize düşen sevgiyi,aşkı....işteee meleklerimm bu yazııı siziii alıpp taaa o günlere götürecek ve sonunda içiniz kıpır kıpır olacak....iyi okumalarrr canlarım...umarım begenirsinzi?? Sokağa fırlayacaksın… Sokaklar da dar gelecek… Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi… Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl...

Sayfayı Paylaş