gebe
  1. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Sadece Benimsin

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında Şam şeytanı tarafından paylaşıldı.

Sonunu hiç getiremeyeceğim bir yazıya başlamak istiyorum bazen. Hisler bitmez ya, ya da hayallerin sonu yoktur ya. Öyle bir şey işte. Yazdıklarım da bitmesin istiyorum. Hep tekrarlasın kelimeler, hep bir virgül olsun arada. Ben hislerimi yazayım, o okusun. Ama hep okusun. Durmasın hiç... Öyle şeyler karalayayım ki, ben bile inanayım yıprattığım onca sayfaya. O'na aşık olmak ne demek biliyorum. Biliyorum ama işte, anlatamıyorum. Anlatabilmek istiyorum. Anlamasını istiyorum hatta. Ya da sadece anlamaya çalışmasını.
    Farklı yerlerde, aynı sonları getirmeyi, farklı zamanlarda, aynı hikayeleri yaşamak istiyorum. Ama hep onunla. Hep onun özlemiyle.
    Onu özlemeyi seviyorum. Onu üzmekten kırmaktan nefret ediyorum; ama elimde olmadan oluyor :( ONU kıskanmayı bile seviyorum. En çookta emin olduğum şeyde; Sadece BENİM. Hep Benim biliyorum. Bunu meleklerimlede paylaşmak istedim .) 20.06.2009 Metin uygun :) <3

Sadece Benimsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  ben sadece

Ferdi Tayfur - ben sadece

ferdi tayfur kapıyı açan sen bir sehrin sokaklarinda yuruyorum bir kapinin onunde duruyorum zile basiyorum kapiyi acan sen karsinda duran ben yillardan sonra sasirmiyorsun guluyorsun ben sadece seni gormeye geldim ben sadece hatirini sormaya geldim bendeki hatiralari vermeye geldim cek alayli bakisini gozlerimden cek sihirli bakisini uzerimden beni bilirsin cok duyguluyumdur...
  2. Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben sadece seni sevdim... Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki; bir gülün kadifemsi yumuşaklığıyla, karın ilk düşüşüyle, güneşin ilk ışıklarıyla... Ben gözlerine vuruldum... Hani binbir anlam taşıyan gözlerine. Bazen anlamsız bakan, bazen bana tüm çiçekleri bağışlayan o gözlerini sevdim... Seni öyle delice sevdim ki... Gece melektin rüyalarımda, sabah bir fincan çayı kahvaltımın, okulda...
  3. Ben sadece sevdim

Ben sadece sevdim

Sen sevmek nedir bilir misin ? İşte ben imkansızı sevdim, imkansız olsa da ben onu sevdim belki çok zor, çok zor belki imkansız ama ben Sevdim... Sevip sevip ayrı kalmak zor olsa da ben yine de her şeye rağmen onu sevdim... O beni sevmese de olur ben onu sevdim ben ona taptım... Bırakın o beni sevmesin, benim sevgim ikimize de yeter. sevmesin kim bilir şimdi nerededir, kiminledir nereden...

Sayfayı Paylaş