gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sadece Bilmek İstiyorum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Tanimak için bilmek istiyorum Geçinmek için ne yaptigin beni ilgilendirmiyor. Neyi özledigini, kalbinin arzuladigi seye kavusmanin hayalini kurmaya cesaret edip edemedigini bilmek istiyorum.
    Kaç yasinda oldugun beni ilgilendirmiyor.
    Ask için, hayallerin için, yasiyor olma serüveni için bir aptal gibi görünme riskini göze alip almayacagini bilmek istiyorum.
    Ay'in etrafinda hangi gezegenlerin döndügü beni ilgilendirmiyor.
    Kederinin merkezine dokunup dokunmadigini, hayatin ihanetlerince açilip açilmadigini, daha fazla aci korkusundan kapanip kapanmadigini bilmek istiyorum.
    Saklamaya, azaltmaya ya da düzeltmeye çalismadan benim ya da kendi acinla oturup oturamayacagini bilmek istiyorum.
    Benim ya da kendi nesenle olup olamayacagini, insan olmanin sinirliligini hatirlamadan, bizi dikkatli ve gerçekçi olmamiz için uyarmadan çilginca dans edip çoskunun seni parmak uçlarina kadar doldurmasina izin verip vermeyecegini bilmek istiyorum.
    Bana anlattigin hikayenin dogru olup olmamasi beni ilgilendirmiyor.
    Kendi kendine dürüst olmak için bir baskasini hayal kirikligina ugratip ugratamayacagini; ihanetin suçlamasina dayanip, kendi ruhuna ihanet edip etmeyecegini bilmek istiyorum.
    Güvenebilir ve güvenilebilir olup olamayacagini bilmek istiyorum.
    Her gün sevimli olmasa da güzelligi görüp göremeyecegini bilmek istiyorum.
    Benim ve kendi hatalarinla yasayip yasayamayacagini; bir gölün kenarinda durup gümüs ay'a "EVET!" diye bagirip bagirmayacagini bilmek istiyorum.
    Nerede yasadigin ya da ne kadar paran oldugu beni ilgilendirmiyor.
    Keder ve umutsuzlukla geçen bir gecenin ardindan, yorgun, bitap da olsan, çocuklar için yapilmasi gerekenleri yapip yapmayacagini bilmek istiyorum.
    Kim oldugun, buraya nasil geldigin beni ilgilendirmiyor.
    Çekinmeden benimle atesin ortasinda durup durmayacagini bilmek istiyorum.
    Nerede, kiminle, ne okudugun beni ilgilendirmiyor.
    Diger her sey bittiginde seni ayakta tutan seyin ne oldugunu bilmek istiyorum.
    Kendinle yalniz kalip kalamadigini ve o bos anlarda sana arkadaslik eden kendini gerçekten sevip sevmedigini bilmek istiyorum :küstüm:

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sadece Bilmek İstiyorum...
    Neyi özledigini, kalbinin arzuladigi seye kavusmanin hayalini kurmaya cesaret edip edemedigini bilmek istiyorum

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sadece Bilmek İstiyorum...

Süperdi :)

Sadece Bilmek İstiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken Hiç gözlerin doldu mu(2) Bende sana ait Bir iki şey var Gelde al zalim Korkma yalvarmam Seni senin beni unuttuğun gibi Düşünmeden ağlamadan şimdi Bir anda unutacağım(2)
  2. sadece aşk istiyorum

sadece aşk istiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sadece seni istiyorum

sadece seni istiyorum

sadece seni istiyorum seni istiyorum sadece istedim ne demek SENI ISTIYORUM SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için.. SENİ İSTİYORUM!.....
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketlerini bilmek istiyorum diyenler

Bebeğin anne karnındaki hareketlerini bilmek istiyorum diyenler

Bebeğin anne karnındaki hareketleri bebek ne zaman baş aşağı döner bebek anne karnında nezaman hareket eder Anne olacağınız kesinleştikten sonraki haftalardan itibaren anne adayları bebeğinin hareketlerini hissetmek için büyük bir heyecan duymaya başlarlar. Daha önce hamilelik yaşayan kişiler ikinci gebelikte bebeğinin hareketlerini daha erken hissetmeye başlarken, bu durum ilk kez anne...

Sayfayı Paylaş