gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sadece bir sigara değil mi?

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Sadece bir sigara değil mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mum sadece aksesuar değil!

mum sadece aksesuar değil!

Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuar olarak bakılmıyor. İnsan psikolojisini etkilediğine dair ciddi iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? Yeşil mum Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. Mavi mum Renk...
  2. MuMLaR sadece aksesuar değil..

MuMLaR sadece aksesuar değil..

Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuvar olarak bakılmıyor. İnsan psikolojisini etkilediğine dair cidde iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? yeşil mum:Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. mavi mum:Renk uzmanlarına göre algı yeteneklerimizin...
  3. Sahi Bir Annem Olmalıydı Değil Mi???

Sahi Bir Annem Olmalıydı Değil Mi???

Sayfa no: YOK Cilt no: YOK Hane no: YOK Ana adı? Ben sokak çocuğuyum abi hani şu uçurtması asılı kalan çocuk varya, bilyelerini rüyalarında unutan çocuk, ve oyuncaklarını masal kahramanlarına kaptıran çocuk o benim işte , o benim abi .. sahi, bir annem olmalıydı değilmi? ben dudaklarımda sokakları besteliyorum oysa sahi abi, tadı nasıldı anne sütünün? anneler nasıl okşar çocuklarını anne...
  4. Sirke sadece salata için değildir

Sirke sadece salata için değildir

salata aldıç sirkesi Akşama yemek yaptınız ve yanında da salata.Salataya tat versin diye üzerine dolabınızda hiç bir faydası yokmuş gibi öylece duran sirkeyi aldınız ve üzerine döktünüz.Sirkeyle işiniz bitince tekrar aldığınız hatta sürekli aynı yerinde durduğu ve şişenin izi oluşan yere koydunuz.Ertesi gün yine akşam yemeğinin yanına salata yaptınız ancak bu sefer sirke yerine limon eklediniz...
  5. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...

Sayfayı Paylaş