gebe
  1. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

sadece bir yazıı

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında su tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Dün akşam gülüşünü gördüm rüyamda sıçrayarak kalktım sabaha kadar düşündüm güzel güldüğünü saatlerce beklerdim gülüşünü görmek için belki seni değilde gülüşünü görmek güzel varmıdır acaba dünyada senin gibi gülen keşke hep gülsende başka bişey düşünmesem bazen düşünür insan sevdiği insanın hangi özelliğini sever çoğusu bulamaz belkide bulmak istemez amaben biliyorum ama ben biliyorum seni gülüşünü seviyorum"

Son düzenleme: 6 Kasım 2008
sadece bir yazıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendi yazdığım bir yazıı....

kendi yazdığım bir yazıı....

seniseviyorum desem bana inanırmısın.ama ben doğruyu sölüyorum.inana bana nolur. eğer inanamassan anlarım seni.eskiden bende inanamazdım kimsenin beni sevdiğine.hep benle dalga geçiyorlarmış gibi geldi.onun için tadamadım gerçek sevgiyi. Ama şimdi şimdi farklı.sende buldum gerçek aşkı sende tatdım sevginin tadını ve sende duydum ilk kokusunu.. seni gördüğüm ilk anda anladım biliyormusun.o...
  2. Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

“ Cümleleri yine sana yordum.. Kabul eyle..” Ağlama sakın Yıkılırım… Sakın bir damla gözyaşı dökme kirpiklerinden. Yıkılır ölüme kurduğum barikatlar. Bağlanır dilim. Sakın akmasın yüreğin ayak uçlarına. Sarılır dudaklarım senden önce saklambaç oynadığım gecelere. Susuzluğuma bakıp da sakın nehirleri giyinme üzerine...Tel tel kızarmasın gözbebeklerin. Sancılanır yine umutla sardığın...
  3. Küçük bir hayal sadece...

Küçük bir hayal sadece...

Gerçeğe uymayan bir hayal mi demeliydim... Zaman istiyorum.. Ama zamanı sevmiyorum. Hem dursun istiyorum hem aksın su gibi. Yeni bir yıla daha girmek istemiyorum. Zamanı bu yüzden sevmiyorum..Yeni bir yılı da bu yüzden sevmiyorum.. Geçtikçe çocukluğum akıp gidecek elimden.. Hem büyümek istiyorum hem çocuk kalmak. Dünya çok zor ve acımasız.. Çocuk kalamaz mıyım?? 1-0 ÖNDESİN HAYAT!
  4. bir ölünün anlattıkları.. okuyun arkadaşlar süper ders verici bir yazııı:!!!!

bir ölünün anlattıkları.. okuyun arkadaşlar süper ders verici bir yazııı:!!!!

ders verici videolar ölümden dönenlerin anlattıkları dini ders verici videolar ölümden dönenlerin hikayeleri dini ŞİMDİ ÖLDÜM. Az önce. Bedenimi ameliyat masasının üzerinde görebiliyorum. Doktorlar ölmemem için çok uğraştılar, ama ecelimi bir dakika olsun uzatamadılar. Bu saatten sonra onlara sitem etmemin bir faydası yok. Ellerinden geleni yaptılar çünkü. Şimdi yavaş yavaş toparlanıyorlar....
  5. O sadece bir çocuk

O sadece bir çocuk

O sadece bir çocuk.... Çocuk yetiştirmek zor zanaat. Büyüdükçe sorumlulukları artıyor, en zor zannedilen zamanların aslında en kolayları olduğunu anlıyorsunuz. İşte size çocuğumuzla iletişim kurarken yaptığımız hataları anlatan küçük bir hikaye... Kimbilir belki yarın bizler de bir şeyleri değiştirebiliriz çocuğumuzla olan ilişkimizde... Dinle oğlum: Bunları sen küçük ellerinden biri...

Sayfayı Paylaş