gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sadece bizde var bu gifler

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Yanlış duymadınız evet!!! Sadece Meleklere özel bu gifler:)
    Güle Güle kullanın derim artık..

[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
  2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    heheheee şirin şeylerrr..... saol cnm......

Sadece bizde var bu gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  2. Bu Hastalıklar Sadece Türklerde Var

Bu Hastalıklar Sadece Türklerde Var

Okuduklarımın çoğu kesinlikle gerçek ve bizzat bendede var okuyunca cidden ya böyle diyeceksiniz :D:D 1-Kardan adama tekme atma veya bozmaya calisma hastaligi, 2-Yeni atilmis bir betona basma ve isim yazma hastaligi, 3-Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, biyik ve gözlük yapma hastaligi, 4-En iyi arabayi ben kullaniyorum zannetme hastaligi, 5-Kar topunun içine buz koyma hastaligi,...

Sayfayı Paylaş