gebe
  1. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sadece dua..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında huysuz83 tarafından paylaşıldı.

kızlar çok kötü bi durumdayım acayip hastayım kansızlığım var şuanada ayakta zor duruyorum belim ağrıo böbreğim ağrıo heryerim ağrıyo kısacası bu arada kocamlada küsüz birbirimizi anlamıyoruz konuşamyoruz konuşmaya başladığımızda trtışmaya başlıyoruz şuanda manen çökmüş durumdayım sizden dua istiyorum şu mübarek cuma gecesi yüzü hürmetine bize dua edin olurmuu herşey düzelsin şu şeytan yakamızı bırkaısnn şimdiden hepinizden Allah razı olsun meleklerim...

Son düzenleme: 27 Ocak 2011
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm allah yardımcın olsun allah acil şifalar versin inşallah :uhu:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

inşallah canım çok duaya ihtiyacım var psikolojim alt üst :(

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin canım.Biraz sabır ve dua ile eminim ki yuvanızın üzerindeki kara bulutlar dağılacaktır.Allah yar ve yardımcın olsun:)

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim yar ve yardimcin olsun tez zamanda saglina kavusup esinlende herseyi düzeltirsin insalla

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcın olsun canım
    Acil şifalar versin sana ve tüm hastalara

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah yardımcın olsun dualarım seninle

8. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepinizden Rabbim razı olsun melekleriiimmm iyiki varsınız...

sadece dua.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dualarimsin

Dualarimsin

D U A L A R I M S I N ..... Nereden geldin.? Bir yıldız gibi düştün dünyama. Her nereden geldiysen Hoş geldi yüreğin yüreğime Kapıyı çalmadan girdin içeriye Hiç sormadan buldun yerini Hiç uğraşmadan tuttun nabzımı Hiç ağlatmadan güldürdün yüzümü. Gönüle yar diye kazıdın ismini... Daha ben seni, Hiç tanımadan, hiç bilmeden Nereden geldiğini anlayamadan Ne...
  2. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  3. Dua...

Dua...

Ya Rab. bizlere Hz İbrahim as. teslimiyetini, Hz Eyyub ve Yakup as.. sabrını, Hz Yusuf as. iffetini... Hz Muhammed sav merhametini ve güzel ahlakını bizlere nasip eyle.. Kuran Ahlakıyla ahlaklandır.. Kuran-ı bize, bizi ona aç inş.. amin.. alıntı
  4. ''dua''

''dua''

Size anlatacağım bu hikaye benim yaşamış olduğum bir olaydır... Bir sabah annemin bana seslenmesiyle uykumdan uyandım,elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim.Yüzümü yıkayıp aynaya baktıgım an feryadı bastım.bağrışlarımı duyan annem koşup yanıma gelmişti._Ne oldu kızım,niye bağırdın öyle .. _Anne bak..gözkapağımın üzerindeki nohut büyüklüğündeki bu şişlikte ne.. Annem gözümün üzerindeki...
  5. dua

dua

yemekten önce yapılması gereken dua

Sayfayı Paylaş