sadece içimden dökülenler............

Moss

Üye
Üye
sadece içimden dökülenler............
çok daraldım ve çok sıkıldım, bu bir isyan değil ama bu sene ne yapacağımı bilmiyorum, bir yandan iş durumlarım çalkantılı, bir yandan sınavlara hazırlık, diğer yandan kapatmam gereken borç..... bir diğer yandan da erkek arkadaşıma olan özlemim.....

offffffffffff !!!!!!!! :(

Canım uzun zamandır göremiyordum seni ... nerede oldugunda belli oldu :( Canım Rabbim yardımcın olsun çok zor ya herşey üstüstee gelmiş.... Baksana iş okul hayat ve aşk.....

Hayatın kendisi bu zaten ya, borçla hüzünle, sevgiye özlemle, çocuğun sorunları, kocanın sorunları vs derken ömür geçip gidiyor. Borçunu ödemende Allah kolaylık versin ne diyelim umarım bunlarıda sen geride bırakırsın ve bir günde yüzünde garip bir gülümseme ile bu sitedeki açtığın bu konuya girer ve şöyle dersin.

" Yihhuuuu hepsi bitti paralıyım mutluyum sıkılmıyorum " Hadi görelim seni :)

canım herşey düzelirrr sen yeter kii güçlüü ol eminim sen bunların üstesinden kalkacaksınn buna inanıyorum canım...
herşey güzel gönlünce olsun canım....

canımm ya keşke elimden bişey gelseydi bu yıl benim içinde öle ama isyan etme sakın inşallah en kısa zamanda düzelir herşey senin için

güzel cevaplarınız icin öncelikle teşekkür ederim....

gececek hepsi elbette inanıyorum. evet Sadmin dedigin gibi bir gün buraya gelip cok mutluyum diyebilcem inşallah.....:uhu:

erkek arkadasın gereken ilgiyi gösteriyor moralini yüksek tutmanı sağlıyorsa birçok şeyi kolaylıkla halledersin allah yardımcın olsun bozma moralini..

Geri