sadece içimden dökülenler............

Herşeyin ilacı zaman derler ya .. ben neler atlattım nelerr anlatsam romanı bırak koccaaa bir kütüphane olur hatta yaşadıklarımı kendime bile itiraf edemiyorum.. kabullenemeyeceğim şeylere şahit oldum senin gibi sıkıldım bunaldım hatta bazen isyan bile ettm noldu sonuçç zamanla herşey rayına girdi şu an her istediğime sahibim ne dilediysem oldu öyle rahatım ki sewdiğim insanlada yakında evleniyorum para durumlarım zaten mükemmel oldu ne isteyimki Allahtan daha ... sende bir içini çek ohh de Allahım sen varsın de.. gerisi kolay..

canım yalnız değilsin bunu bil, ne yazık ki benzer sıkıntılarla hayat mücadelesi veriyoruz, bunları halledersin başka şeyler çıkar bu da hayatın bir döngüsü herhalde canım benim, sıkma hayat bu işte

hayatımın en kötü 1 senesini yani 2010u geride bıraktım, kesinlikle ömrüm boyu anmayacağım bir yıl oldu bnm icin. kafam resmen sebze corbasi gibi olmus durumda. su foruma gelip mutluluklarımı anlatacagima inandikca her sey daha kötüye gidiyor. hayatta kim ne karar alırsa o kararların sonucunu hep kendi maneviyatıyla ödemek zorunda kaliyor. 2011 e cok guzel bir sekilde girdim ancak hala o kadar caresiz ve mutsuz hissediyorum ki kendimi... kader derler ya, olacakla ölümün önüne kimse gecemez ya, demek böyle bir seymis kader denilen 5 harf. pek kadere inanmazdim, insanin şansına ve yapacaklarina verirdim olayları. ama gordum ki bu hayatta sana yazılan neyse onu cekiyorsun. bir seye, yere veya kisiye mecbur kalmanin ne demek oldugunu o kadar iyi ogrendim ki su hayat denilen yerde. sen ne yaparsan yap ne kadar cabalarsan cabala mukafatın ucunda mutlaka üzülebilme ihtimalin oluyormus. su hayatta ne istediysem kendime gore hicbiri olmadi, ne iyi bir aile hayati ne egitim ne arkadas ne sevgili.. bunlari yaziyorum cunku bu konuyu bunun icin actim.. belki de benim yerimde olabilmek isteyenleri gordukce sükrediyorum elbette, diyorum ki bundan daha kotusu de olabilirdi. sonrasinda bu dusunceleri silmeye calisiyorum. ama gel gör ki bir turlu kotu seyler aklimdan cikmaz oldu, kendimi taniyamaz oldum, aynaya baktikca baska bir ben goruyorum sanki. belki şu sitede bnm gibi hisseden cok bayan vardır. belki de ya bunlar hayatın acısı tatlısı diyecekler ancak yaşamadan kimse anlayamaz kimseyi. kendimi cok negatif bir insana burunmus hissediyorum, olaylara pozitif yaklaşamıyorum artık. bu da sanki yıllarca yasadigim stresten kaynaklaniyor galiba. ama gun gelecek inaniyorum ki suraya mutlulugumu ve ne kadar huzurlu oldugumu yazabilcem. kafami yastiga rahat koyup rahat ve stressiz bir sekilde uyanabildigimi yazabilicem. 2011 in bana ancak sans getirmesini diliyorum. hayatimda ilk defa guzel bir yilbasi gecirdigime inaniyorum. sinavlar yaklasirken ben hala kapak açamamis durumdayken, bir yandan is sıkıntısı diger yandan borc sıkıntısı, diger yandan ailedeki huzursuzluk.. her sey olacagina varir diyoruz ama olmayinca da olmuyor... kadere razi gelmeye bakiyor insan.. ben bunu kabullenmedim hicbir zaman, cabaladim ama gercekten insanin icinden bir heves gitti mi geriye gelmiyor bir turlu.. icimdekileri kafamdakileri ve hayalleri gerceklestirmek adina, bazı fedakarliklar yaptigim surece snrm daha iyi olacak. gecen sene hayatimin en kotu senesiydi. umarım bu sene cektigim sıkıntılarin meyvesini toplayabilcegim ve mutluluga huzura ulasma imkanimin oldugu bir sene olur.... tek istegim su hayatta iyi bir kariyer, iyi bir eş ve iyi bir egitim hayati... önümde zorlu gececegine inandigim aylar var, zaman her seyin ilaci derler ya.. umarım bu zaman cok uzamaz ...

bunlari niye yazdim bilmiyorum, suan cnm cok sıkkın yazıverdim işte.........

Geri