gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sadece İnsan Sesinden Oluşan Muazzam Bir Orkestra! Bayılacaksınız!

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

insan sesinden müzik insan sesiyle müzik

Sevgili melekler, bu videoyu izleyip de performans gösterenleri ayakta alkışlamamak elde değil :D:D Sadece insan sesiyle müzik yapan bu orkestraya ve sempatik tavırlarına hayran kalacaksınız. İyi seyirler :D:D

metanoyam bunu beğendi.
  2. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    titan cok hoşmuş buda

Sadece İnsan Sesinden Oluşan Muazzam Bir Orkestra! Bayılacaksınız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orkestra

Orkestra

Büyük bir orkestranın çaldığı müziği dinlemek, toplum içinde sevilen bir insan olduğunuzun işaretidir.Kişinin hayatının güzelleşeceğine, sorunlarının geride kalacağına işaret eder.Rüyada bir orkestra konseri dinlemek, kisa sürecek bir üzüntü ile yorumlanir. Bir orkestrada çalgi aletlerinden herhangi birisini çalmak, bir dostunuzun çok fena bir durumda oldugunu isiterek üzüleceginize delalet eder.
  2. Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben sadece seni sevdim... Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki; bir gülün kadifemsi yumuşaklığıyla, karın ilk düşüşüyle, güneşin ilk ışıklarıyla... Ben gözlerine vuruldum... Hani binbir anlam taşıyan gözlerine. Bazen anlamsız bakan, bazen bana tüm çiçekleri bağışlayan o gözlerini sevdim... Seni öyle delice sevdim ki... Gece melektin rüyalarımda, sabah bir fincan çayı kahvaltımın, okulda...
  3. seni seviyorum demek sadece bir başlangıctır....

seni seviyorum demek sadece bir başlangıctır....

seni seviyorum yazıları Günün birinde bir çiçekle su karşılaşır ve arkadaş olurlar. İlk önceleri güzel bir arkadaşlık olarak devam eder birliktelikleri,tabii zaman lazımdır birbirlerini tanımak için. Gel zaman git zaman çiçek okadar mutlu olur ki,mutluluktan içi içine sığmaz artık anlar ki su’ya aşik olmuştur. İlk kez aşık olan çiçek,etrafa kokular saçar,’sırf senin hatırın için,ey Su…’...

Sayfayı Paylaş