gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sadece Kadınların Anladığı 10 konu

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Umumi tuvalette oturmadan işini halletmek.
    2. Aynı ayakkabının farklı renklerini alma gereği.
    3. Diet uğruna aç kalmak.
    4. Selülit.
    5. Ünlü bir marka kıyafeti indirimden ucuza almak
    6. Bej, beyaz ve krem rengi arasındaki fark.
    7. İyi bir kuaför bulmanın imkansızlığı.
    8. Çiçekler ve mum ışıkları gibi romantik şeyler.
    9. Her tartının kiloyu farklı ölçmesi.
    10. Ve son olarak kadınların anladığı en önemli varlık: Diğer KADINLAR!!!

2. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Ce: Sadece Kadınların Anladığı 10 konu
    anlamadıgım için üzülmüyorum :):):):):)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    emeğiine sağlık :)) haklsıın

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Her tartının kiloyu farklı ölçmesi
    hahaha buna katılıyorum

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ben hepsine katılıyorum haklısın tşkler

Sadece Kadınların Anladığı 10 konu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 dakıkası 1 kontur

10 dakıkası 1 kontur

Aşkım bak şimdi sana on dakika pozitif enerji göndercem ....ummmmmmmmmmmmmmm -Hüsnüüü kapa şu telefonu hasta etme benii -Kanka bak şimdi 5 dk sen iğrenç espri yapacan,5 dk ben.Başlıyorum .. -Amamn aman kanka gözünü seveyim şu an çok işim var(hay mk kim başlattı lan bu kampanyayı) -Raziye bak 10 dk sı 1 kontor aşkıım gel sanal yapalım 10 dk da farklılık olur -Yani sapıksın...
  2. Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye çekinmiyoruz. 4-...
  3. 10 erkek 1 kadın

10 erkek 1 kadın

10 erkek 1 kız 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar. 10 erkek ve bir kadın. İp herkesi taşıyacak kadar güçlü olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına karar veremezler. Ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar. Tamamen gönüllü olarak ipi bırakabileceğini söyler....
  4. Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye...
  5. Bu kadin sadece 25 kilo !

Bu kadin sadece 25 kilo !

Sevgili Melekler dün gördügüm bir haber beni saskina cevirdi.39 yasinda fakat 25 kilo.Gözlerime inanamadim görünce resmen bir deri bir kemik.Bunu sizlerle paylasmak istedim.Diyet yapan veya yapmak isteyen arkadaslar bu haberi okuduktan sonra bir kez daha düsünün derim.. Bu kadın 39 yaşında ve sadece 25 kilo ağırlığında.Onun bu hale gelmesinin nedeni ise mankenlik için başvurduğu ajanstan...

Sayfayı Paylaş