gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sadece kalemtraşmışşşşşşşşşş

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sadece kalemtraşmışşşşşşşşşş
    gözünden kalemi açmak için sokuyorsun bide kan yapmışlar ya:(

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ay bune beee bide bunu çocuklara satıyolarmış demeyin sakın bozarım ağzımı bunu yapanlar nasıl kişiliğe sahipler acaba çok merak ediyorum:mad2:

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

valla bilemiyorum cemoşumm banada çok maniyekçe geldi koydum buraya:zuha:anladın sen onu:hhh:

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ya bence bunu ateist olanlar çocukları için tasarlamişlardır başka açıklaması yok yani

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

esenacım tasarlayanla uzaktan yakından bir bağım yoktur:zuha:ama çok garip ya:D

Sadece kalemtraşmışşşşşşşşşş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  2. sevgi SADECE ...?

sevgi SADECE ...?

Sevgi sadece 'an'ı yaşar. Ne geriye dönüp eskinin iyi günlerinden bahsederek günümüzde geçmişin güvencesini bulur, ne de yarın için yaşar. ~ Leo Buscaglia ~
  3. sadece AŞIĞIM...

sadece AŞIĞIM...

Avuçlarıma koyabilirmisin aşkı? Sensizken yalnızlığı kovabilirmisin yanımdan? Üç dört günlük kıpırtılara, Aşk denilecek kadar azaldığında anlam Herkesten daha aşıktım ben… Seni anmadığım anlara küfredecek kadar aşıktım ben… Ama söylemedim Bilmedin… Gelmedin… Yüreğime hançer vurdum, Aşkını hapsettim zindanlarıma Ne başkası girebildi Ne de sen çıkabildin kapılarımdan… Farkettimki yalnızlık...
  4. sadece aşk....

sadece aşk....

hepimiz ilk günkü gibi hatırlarız ilk yüreğimize düşen yangını,kalbimize düşen sevgiyi,aşkı....işteee meleklerimm bu yazııı siziii alıpp taaa o günlere götürecek ve sonunda içiniz kıpır kıpır olacak....iyi okumalarrr canlarım...umarım begenirsinzi?? Sokağa fırlayacaksın… Sokaklar da dar gelecek… Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi… Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl...

Sayfayı Paylaş