gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sadece kendimi hatırlatmak için söylüyorum...!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat Kendimi avutmak için bulduğum her şey bir süre sonra anlamsız geliyor
    Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan

Kendimceoyunlarbuluyor,sıkılıyorum bir süre sonra
    kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek
    canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor

Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun
    Biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebileceğim bir kapı bulamayacağım…
    Kendine duvarlar örüyor ve bizi dışarıda bırakıyorsun

Olsun diyorum, ördüğün duvarları maviye boyuyorum,çiçekler ekiyorum dibine, büyümüyorlar
    Mavilerim soluyor
    sen susuyorsun
    Ben ölüyorum

Kendime yalanlar uyduruyorum kendim bile inanmıyorum
    Oyunlar buluyorum sıkılıyorum
    Durmaksızın bir şeyler bitiyor içimde
    Sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim
    Sadece sesini özlediğimden

Ellerimin arasından kayıp gidiyorum.
    Kendim bile tutamıyorum kendimi
    Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum
    Kurtar diye değil
    Sadece dokunmayı özlediğimden sana

Senden başka bir nedenim yok
    Senden başka bir istediğim yok
    Senden başka hiçbir şeyim yok

Seni Seviyorum
    Duy diye değil
    Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum

sadece kendimi hatırlatmak için söylüyorum...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülkemiz İçin Sadece 1dakika

Ülkemiz İçin Sadece 1dakika

TURKIYE ICIN SADECE 1 DK 2012 olimpiyatları için istanbul 9 aday şehirden biri... şu anda istanbul oylamada birinci durumda!... moskovadan sadece 60.000 oy önde... 1 dakikanızı ayırıp oy verin lütfen, sadece aşağıdaki linki tıklayıp, istanbul kutucuğunu seçip vote'ye tıklayın... OY VERMEK İÇİN
  2. Sorumlulukların İçinde Kendinizi Kaybetmeyin

Sorumlulukların İçinde Kendinizi Kaybetmeyin

Heyecan verici bir iş? Mükemmel bir seks hayatı? Belki de mükemmel bir yaşam sürmek mümkün. Önemli olan mutlu olmak için neyi seçmeyi gerektiğinin bilmemiz. Peki ama bunu nasıl başaracaksınız? Sizi en çok ne mutlu ediyor? Uzmanlar insanların mutlu olmasının sadece tek bir şeye bağlı olmadığını söylüyorlar. Ama çağ değiştikçe modern kadının mutlu olmasının zorlaştığı bir gerçek. Hayattan...
  3. Seni Seviyorum… Duy diye değil…Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum...

Seni Seviyorum… Duy diye değil…Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum...

seni kendim gibi seviyorum Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat Kendimi avutmak için bulduğum her şey bir süre sonra anlamsız geliyor… Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan… Kendimce oyunlar buluyor, sıkılıyorum bir süre sonra kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor… Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun…...
  4. Sirke sadece salata için değildir

Sirke sadece salata için değildir

salata aldıç sirkesi Akşama yemek yaptınız ve yanında da salata.Salataya tat versin diye üzerine dolabınızda hiç bir faydası yokmuş gibi öylece duran sirkeyi aldınız ve üzerine döktünüz.Sirkeyle işiniz bitince tekrar aldığınız hatta sürekli aynı yerinde durduğu ve şişenin izi oluşan yere koydunuz.Ertesi gün yine akşam yemeğinin yanına salata yaptınız ancak bu sefer sirke yerine limon eklediniz...
  5. sadece içimden dökülenler............

sadece içimden dökülenler............

çok daraldım ve çok sıkıldım, bu bir isyan değil ama bu sene ne yapacağımı bilmiyorum, bir yandan iş durumlarım çalkantılı, bir yandan sınavlara hazırlık, diğer yandan kapatmam gereken borç..... bir diğer yandan da erkek arkadaşıma olan özlemim..... offffffffffff !!!!!!!! :(

Sayfayı Paylaş