gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sadece *kırmızı*

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

sadece *kırmızı* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece***

Sadece***

sadece... Sadece bu sabah için, içimden ağlamak geldiği halde yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim Sadece bu sabah için, ne giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim Sadece bu sabah, çamaşırları yıkamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gideceğim Bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni izleyeceğim....
  2. Sadece gülümseyin...

Sadece gülümseyin...

Bence de gülmek her türlü sorunun çözümüne yardımcı oluyo...Hele bi de kahkaha atıyosam o zaman dünya üzerime gelse hepsini yıkarım :dil: Times'da yer alan habere göre, Düşünür A.C. Grayling, hayvanlar dişlerini göstermek için dudaklarını çektiklerinde yani güler gibi yaptıklarında bu hareketin saldırmak üzere oldukları anlamına geldiğini belirtti. Grayling, "Sırtlanlar ve Pasifik...
  3. sadece dua..

sadece dua..

kızlar çok kötü bi durumdayım acayip hastayım kansızlığım var şuanada ayakta zor duruyorum belim ağrıo böbreğim ağrıo heryerim ağrıyo kısacası bu arada kocamlada küsüz birbirimizi anlamıyoruz konuşamyoruz konuşmaya başladığımızda trtışmaya başlıyoruz şuanda manen çökmüş durumdayım sizden dua istiyorum şu mübarek cuma gecesi yüzü hürmetine bize dua edin olurmuu herşey düzelsin şu şeytan...
  4. Sadece Arkadaşlar :)

Sadece Arkadaşlar :)

yeliz kuvancı kimdir biyogrofi ali il kimdir resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Seni bana yazmışlar Dizisinin Oyuncuları Mehmet Ali İl ve Zeynep Yeliz Kuvancı geçtiğimiz akşam Nişantaş'nda Bir Alışveriş merkezinde birlikte görüntülendiler melekler :D:D Bu ara yakalanan yakalanana vallahi :D:D Fotoğraflarının çekildiğini farkeden ikili oldukça rahatsız oldu. Yeliz...
  5. Sadece Müslümanız

Sadece Müslümanız

müslümanlık islamın şartları müslümanlığın 5 şartı ayrıntılı bilgi konumuzda.Şimdiki zamanda kimi çevirseniz dinini sorsanız elhamdülillah müslümanım der,islamın şartları kaç tanedir ve bu şartları doğru şekilde yerine getiriyormusunuz diye sorsanız gereken cevabı alacağınızdan şüpheliyim.Hz.Muhammed Peygamberin buyurduğu şartları doğru şekilde yapmıyorsanız sadece ezbere anlamadan...

Sayfayı Paylaş