sadece konuşmaya ihtiyacım vardı

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
sadece konuşmaya ihtiyacım vardı
birkaç saat önce eşime konuşmamız gerekiyor dedim aldığım cevap hıı anlat dinliyorum oldu yemek arasında konuşulacak bir konu değil dedim işim acele babama yardım edip arkadaşlarımla buluşacağım dedi ewet kocacım anladım bana werdiğin değer bu ailenden arkadaşlarından daha önemsizim anladım artık bitmiş gerçekten bişiler belkide yoktu biz var sandık yoksa 4 yılda bitermi insanın sewgisi 2 yılı ewlilik hemde daha 46 günlük anne baba olmuşken tam aile olduk derken aslında parçalanmışız içim acıyor bebeğimin gözlerine bakarken ona yanlış bir baba seçtiğim için

canım niye bu kadar olumsuzsun..
İnsanları bazı anları vardır boşluğuna gelip üzebiliyor, düşünmaden konuşabiliyor.
bence o anlardan biriymiş bu anlattığın.
Bak ne kadar güzel bebişiniz var :)

Allah mutluluğunu arttırsın canım, bu kadar çabuk kestirip atmayın lütfen ya..

birkaç saat önce eşime konuşmamız gerekiyor dedim aldığım cevap hıı anlat dinliyorum oldu yemek arasında konuşulacak bir konu değil dedim işim acele babama yardım edip arkadaşlarımla buluşacağım dedi ewet kocacım anladım bana werdiğin değer bu ailenden arkadaşlarından daha önemsizim anladım artık bitmiş gerçekten bişiler belkide yoktu biz var sandık yoksa 4 yılda bitermi insanın sewgisi 2 yılı ewlilik hemde daha 46 günlük anne baba olmuşken tam aile olduk derken aslında parçalanmışız içim acıyor bebeğimin gözlerine bakarken ona yanlış bir baba seçtiğim için

dileğimmmmmmmmm canımmm benimmm kıyamam ben sana ya:18: şu eşine çok kızıyorum neden yapıyo bunu sana meleğim üzülme ne olur doruğu düşün çook özledimm ben sizi ya doruğum nasıl hep aklımdasın inan işler o kadar yoğun ki :uhu:

bazen insanların bişeylerini fark etmesini beklemek boşa zaman kaybı oluyo diye düşünüyorum. Hele de karşındaki erkekse. Ayrılın demiyorum tabi yanlış anlaşılmasın sadece bazen bişeyleri birden söylemek daha iyi beklemek sadece insanın kendini üzüyo. Belkide bir anda içindekileri kırgınlıklarını, beklentilerini söylemelisin. Şok olucakdır belki ama dinlicekdir dinlemek zorunda kalıcakdır.

Dilek çok üzüldüm! ins. Erkeklere hiç bir zaman konuşmamız gerekiyor dememek lazim,hoslanmazlar bu tür emrivaki lerden, ne demek istiyorsan fark etirmeden ara ara konusaçaksin.

hem bençe ikiniz için de zor bir dönem kolay degil birden anne ve baba rolüne girdiniz hem yas olarak da genç siniz belkide baba rölüne hazir degil üzerindeki yük agir geldi zamanla düzelir, sende daha alingan ve duygusal olmus olabilirsin hormonlar düzene girmedi bir süre devam edebilir.

Allah bozmasin en kisa zamanda ins. düzelir ....geçmisde olanlari dert etme arkana degil önüne bak bençe (afedilmesi zor da olsa dene) herseyde bir hayir var.

Dualarimizla yanindayiz.

bence olumsuz yaklasma anlatacağın konunun ne kdar önemli olduğunu belki bilmiyordur erkeklerin hepsi böyle sen olumsuz yaklasırsan o sana 2 kat olumsuz yaklasır

canım ablacım cok üzüldüm inşallah aranız düzelir allah yardımcın olsun üzülme :18: benim eşim şuan bekar arkadaşlarıyla eylenmeye gitmiş ve ben hep 4 duvar içindeyim dışarı bile cıkamıyom bende 9 aylık evliyim sevgi bitermi o insana deger verdikce deger verildigini bildigi için biter sakın beni yanlış anlama ben mesala eşime deger veriyorum verdikce eşim bir adım geride duryuryor bişi oldugu zaman eşim biliyor onsuz yapamm her ne olursa olsun alttan alırım bende şimdi bu durumdayım :uhu: üzülme ablam benim bir adım geride durki senin kıymetini anlasın

yeni bebek olması bencede neden sana şunu sölim eşine sakın soğuk davranma biz anneler bazen çocuklarımıza okadar çok ilgi gösteriyoruz ki eşimize vakit kalmıyo olurda vakit kalırsa o zamnda onlar yanaşmıyo benim yaptığım hatayı yapma derim ne olursa olsun eşini seviyosan anlayışlı ol sen ihtiyacın olunca değil her an ona vakit ayırki oda anlasın senin ona verdiğin değeri biraz karışk yazdım belki ama umarım anlatabilmişimdir

Geri