gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

sadece oku!ne kadar zekisin?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Bir gece, küçük bir yolcu jeti Seattle´dan Vancouver´a sadece dört yolcu ile uçuş yapmaktaymış: Bill Gates, Michael Jordan, Dalai Lama ve bir kolej öğrencisi. Birden bir patlama olmuş ve uçağın içi dumanla dolmuş. Kokpit kapısı açılmış, pilot dışarı fırlamış ve yolculara, "Kötü haber. Yere çakılacağız ve sadece dört tane paraşütümüz var." demiş. Bununla birlikte hemen bir paraşüt kapıp uçağın kapısını açmış ve aşağı atlamış.
    Michael Jordan ayağa fırlamış.
    "Beyler" diye söze başlamış, "Ben dünyanın en iyi sporcusuyum. Ve de dünyanın muhteşem atletlere ihtiyacı var. Bu yüzden, paraşütlerden birini ben alıyorum."
    Bununla birlikte bir paraşüt alıp aşağı atmış kendini.
    Bill Gates ayağa kalkmış ve,
    "Beyler! Ben dünyanın en zeki adamıyım ve dünyanın zeki adamlara ihtiyacı var. Bu yüzden paraşütlerden birini ben alıyorum."
    Bununla birlikte bir paraşüt de o almış ve engin gökyüzüne bırakıvermiş kendini.
    Dalai Lama yanında oturan genç delikanlıya şefkatli bir ifadeyle bakmış,
    "Evlat," demiş, "Ben uzun ve tatmin edici bir hayat yaşadım. Ama, senin önünde uzun ve verimli bir hayat var evladım. Sen paraşütü al, ben uçakla aşağı gideceğim."
    Bunun üzerine kolej öğrencisi sadece gülümsemiş ve,
    "Buna gerek yok dostum.
    Dünyanın en zeki adamı benim sırt çantamı alıp, aşağı atladı."

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Immmm ççok ilginççç teşekkürler canım

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D:D
    paylaşım için tşkler:D

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hahaha evet çok zekiymiş dünyaya böylelerı gerekli

sadece oku!ne kadar zekisin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı

o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bakalim Okuma Eylemİ Ne Kadar Sevİyoruz

Bakalim Okuma Eylemİ Ne Kadar Sevİyoruz

Etrafınıza bakın şöyle bir... Ama çok dikkatlice bakın lütfen. Çevrenizdeki insanların seslerine kulak verin. Hatta abartın işi biraz. Açın televizyonlarınızı ve bilgi yarışmalarına çıkan ukala (aydın geçinen) tipleri de dinleyin dikkatlice. Ve insanlığın tarihi kadar eski şu soruya verilen cevaplara bakın! “Boş zamanlarınızda ne yaparsınız?” !!! Haydi, siz de verin cevabınızı! Hem de...
  3. sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil. Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar...
  4. Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Melekler bakın burada çok hoş ayakkabıya benzeyen çorap modelleri var.Hepsi birbirinden şık ve güzeller şu özellikle çizmeye benzeyen çorap modeli çok hoşuma ve ilgincime gitti doğrusu ama çokta değişik ,şık olmuş bence peki ya sizce?...
  5. Sadece Oku..

Sadece Oku..

Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onu izlemekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan, spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar lüks sayılmazdı ama, küçük bir dükkan için yeterliydi. Onların en güzelini öntarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle.. Adam ona bir kez daha...

Sayfayı Paylaş