gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

ben vala esimi sinir etmek icin o konusunca cvp vermem delirir ya siz naparsınız

sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekleri sinir etmek için yeni ve geliştirilmiş tüyolar

Erkekleri sinir etmek için yeni ve geliştirilmiş tüyolar

Erkekleri sinir etmek için yeni ve geliştirilmiş tüyolar 1. İlk önce aşkınızı ilan edin; onu da kendinize aşık edin; sonra bir yanlışlık olduğunu söyleyip geri çekilin. 2. İlk önce, "ömrümün sonuna dek seninim" deyip kendinize bağlayın. Daha sonra "Aşk, sürdüğü müddetçe ebedidir" deyin. Bu, onu cin çarpmışa çevirecektir. 3. Gabriel Garcia Marquez`in Kolera Zamanı Aşk`ını...
  2. Terfi Etmek Sadece Başlangıçtır

Terfi Etmek Sadece Başlangıçtır

terfi görüşmeleri Yıllar boyu işinize gösterdiğiniz titizliğiniz, özveriniz ve yetenekleriniz nihayet takdir gördü ve yöneticiliğe terfi ettiniz. Size küçük bir sır verelim. Aslında her şey yeni başlıyor. Tecrübesiz yöneticiler ilk günlerde sayısız hata yapıyor. New York''ta kurulu olan Amerikan Yöneticiler Birliği danışmanlarından Nicole Morgenstern, "Yöneticiler bu işi nasıl...
  3. Erkekleri sinir etmek icin yeni ve gelistirilmis tüyolar

Erkekleri sinir etmek icin yeni ve gelistirilmis tüyolar

Erkekleri sinir etmek icin yeni ve gelistirilmis tüyolar 1. İlk önce askinizi ilan edin; onu da kendinize asik edin; sonra bir yanlislik oldugunu söyleyip geri cekilin. 2. İlk önce, "ömrümün sonuna dek seninim" deyip kendinize baglayın. Daha sonra "Ask, sürdüğü müddetce ebedidir" deyin. Bu, onu cin carpmisa cevirecektir. 3. Gabriel Garcia Marquez`in Kolera Zamanı Ask`ini...
  4. Onu Kendinize Aşık Etmek İçin 8 Adım

Onu Kendinize Aşık Etmek İçin 8 Adım

bakışlarla aşık etmek erkekler zoru sever Tatilde çok hoş biriyle tanıştınız ve ondan çok hoşlandınız… O halde bu yaz aşkının bitmemesi için bir şeyler yapmanız gerekir… Doğru adımları atarsanız, ayrılmak zorunda kalmazsınız. Aynı konulardan bahsedin Erkeği baştan çıkaran önemli detaylardan biri konuşmaktan geçer. Onunla aynı konuları tartışmak "işte aradığım kız" imajını...
  5. Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor benimle konuşuyor ama hiç aşktan bahsetmiyor. Beni önemsiyormu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş