gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: SaDeCe SeN BeNDe KaL..!

emeğine sağlık canım:)

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine sağlık güzeldii...

4. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

harikasın..... emeğine sağlık canım:)

SaDeCe SeN BeNDe KaL..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece sen kalsan

Sadece sen kalsan

Bir gün huzursuz bir şekilde yatağıma girdim. O anda ne düşündüğümü pek hatırlamıyorum. Belki geleceğe dair planlar yapıyordum, belki de günü değerlendiriyordum ya da kendimle veya çevremdeki insanlarla ilgili bir takım sentezler... (Bilirsiniz, çoğumuzun yaptığı şeyler...) Sabah uyandığımda geceden tek hatırladığım biraz üşüdüğümdü. Tanıdık bir mekanda uyanmanın verdiüi güvenle yatağımda bir...
  2. Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi

Sen Sadece Benim Seni Unutmayacağımı... Unutma Emi

. Ey Sevgili...Çıkar Üzerindeki Acı Dünleri Bayramlık Yarınlar Giyin Varsın Bayram Olmasın Haykırsın Gene De Hayallerin Bir Arife Akşamı Gibi Olsun Sevdam Sana Hayal De Bile Olsa Yaşamayı Yaşadıkça Hayal Kurmayı Unutma Emi… Varsın Suskun Sansın Seni Eller Konuşmuyor Duymuyor Yüreği Desinler Ben Hep Duyacağım Seni... Bu Sevda Nefes Aldıkça Ben Konuşacağım Konuştukça Duymayı Duydukça...
  3. Sadece "SeN" Gerisi Vesaire...

Sadece "SeN" Gerisi Vesaire...

Sadece "SeN" Gerisi Vesaire... Bugün günlerden SEN.Uyanır uyanmaz derin bir SEN çektim içime kendime geldim..Saat SEN'i onbeş geçiyor.Gülümsedim.Yüzümü yıkamak için lavobaya gittim.Aynaya baktığımda gördüğüm SEN, musluğu açtım SEN akıyordun..yüzümü yıkadım.SEN kadar yumuşak havlumla sildim yüzümü.Usul usul salona geçtim radyonun SEN düğmesine dokundum.... SEN söylüyordu...

Sayfayı Paylaş