gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Sadece sevdim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler bazen seversiniz karşılık beklemeden çıkarsız yalansız işte öyle seven meleklerimiz için bu kısa şiir

BEN SENİ YÜREGİME HEYECAN VERESİN DİYE DEGİL BEN SENİ YÜREGİMDE FIRTINALAR KOPARASIN DİYE SEVDİM.. BEN SENİ EL ELE TUTUSUP DOLASMAK İÇİN DEGİL BEN SENİ KALBİMDE RUHUMDA YASATMAK İÇİN SEVDİM.. BEN SENİ LEYLANIN MECNUNU SEVDİGİ KADAR DEGİL BEN SENİ BİR KULUN TANRIYA TAPTIGI KADAR SEVDİM.. BEN SENİ CANIMA CAN KANIMA KAN OLASIN DİYE DEGİL BEN SENİ ÖLESİYE ÖLÜMDEN ÖTESİYE SEVDİM.. BEN SENİ ÖPÜP KOKLAMAK İÇİN DEGİL BEN SENİ ASKINLA ERİYİP YANMAK İÇİN SEVDİM.. BEN SENİ SANA SARKILAR SİİRLER YAZAYIM DİYE DEGİL BEN SENİ SARKILARA KİTAPLARA SIGDIRAMAYACAK KADAR SEVDİM.. İŞTE BEN SENİ BÖYLE SEV.............DİM...

Sadece sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Sadece seni sevdim (ft.Elnino)

Pit10 - Sadece seni sevdim (ft.Elnino)

zaman durdu kaldı karşındayken senin, cümleler boğazda takılı kaldı, akıl yaktı gözlerin, farkı var mı o yada ben,noo varmış, yürümem gereken çok uzun bir yol kalmış, son birkere olsun dinle,koy önüne mantık, hayatla savaşıren derin yaralar aldık, ayrı kaldık görüşemiycez ama şunu bil, ölene dek senle kalacak aklım, bir sihir yapılsa dönsek eskiye,sanırım imkansız, bunu istedi herkes,tüm...
  2. Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben Sadece Seni Sevdim...

Ben sadece seni sevdim... Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki; bir gülün kadifemsi yumuşaklığıyla, karın ilk düşüşüyle, güneşin ilk ışıklarıyla... Ben gözlerine vuruldum... Hani binbir anlam taşıyan gözlerine. Bazen anlamsız bakan, bazen bana tüm çiçekleri bağışlayan o gözlerini sevdim... Seni öyle delice sevdim ki... Gece melektin rüyalarımda, sabah bir fincan çayı kahvaltımın, okulda...
  3. Onları sadece sevin..!

Onları sadece sevin..!

Temeli sevgi olan hiç bir işte başarısızlık görülmez. Ben buna sevginin inanılmaz gücü diyorum.:) Bir Profesör, sosyoloji verdiği öğrencilerini, Baltimore şehrinin kenar mahallelerine göndermiş ve o bölgede yaşayan 200 erkek çocuğun durumlarını araştırıp her bir çocuğun geleceği hakkında bir değerlendirmede bulunmalarını istemiş. Öğrencilerinin hemen hepsi, detaylı araştırmalardan sonra bu...
  4. Ben sadece sevdim

Ben sadece sevdim

Sen sevmek nedir bilir misin ? İşte ben imkansızı sevdim, imkansız olsa da ben onu sevdim belki çok zor, çok zor belki imkansız ama ben Sevdim... Sevip sevip ayrı kalmak zor olsa da ben yine de her şeye rağmen onu sevdim... O beni sevmese de olur ben onu sevdim ben ona taptım... Bırakın o beni sevmesin, benim sevgim ikimize de yeter. sevmesin kim bilir şimdi nerededir, kiminledir nereden...

Sayfayı Paylaş