gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sadık Karan Aman

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Valla bazen çok konuşup ta içimi sıkıyorsun Dönüp dolaşıp söylenmekten yorulmuyorsun İşim gücüm başımdan aşkın anlamıyorsun
    Bir Rahat

bir huzur yok senden çok yorgunum

Aman üstüme geliyorlar
    Kırıcam kalbini anlamıyorlar
    Ceketimi alıp çıkıcam diyorum
    Allah Allah, inanmıyorlar

Amaaan üstüme geliyorlar

Valla artık konuşmanın da yok hiç anlamı
    Aynı şeyleri tartışmaktan yorulmadın mı?
    Benden başka derdin yok mu anlamıyorum
    Bi rahat bi huzur yok senden çok yorgunum

Aman üstüme geliyorlar

Sadık Karan Aman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  3. Köpekler: Sadık Dostlarımız

Köpekler: Sadık Dostlarımız

SADIK DOSTLARIMIZ: KÖPEKLER Köpekler, birçok canlıdan çok daha zeki ve eğitilmeleri çok daha kolay olan hayvanlardır. İyi eğitimli olanları kimi zaman bekçi köpeği olarak kullanılır. Bir bekçi köpeği kendi vücudundan 5-6 kat büyük bir canlıyı etkisiz hale getirebilir. Ancak, çok ilginçtir ki, tehlike anlarında böylesine vahşi olabilen bu köpekler sahiplerine hiç zarar vermezler. Kendi...
  4. Sadık Karan Biyografisi

Sadık Karan Biyografisi

sadık karan biyografi İzmir, Ödemiş doğumlu SADIK KARAN. Müziğe olan tutkusu daha ilkokul yıllarında başlamıştı. Okul müsamerelerinde belli olmuştu bu işe olan ilgisi. Okul korolarının sevilen sesi oldu ilk önce; sonra da müzikle birlikte folklor topluluklarında yer aldı ortaokul ve lise yıllarında. Ege zeybekleri, okul tiyatro gruplarının çalışmaları derken; liseyi bitirmek üzere...

Sayfayı Paylaş