gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Başta hayat arkadaşım, iç işleri bakanı, olmazsa olmazım, çarpmada yutan, elde tutan elemanım, biricik aşkısım, bebişlerimin anneceğizi, datlım kıymatlım Mawim'in olmak üzere, Türkiye'nin en güzel meleklerinin Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. [​IMG]

Biraz geç oldu idare edin işlerden ötürü ancak yazabildim. Bu arada hadislerdhe Kadınlar'ımız için şöyle buyruluyor.

(Hanımlarınızı üzmeyin. Onlar, Allahü teâlânın size emanetidir. Onlara yumuşak olun, iyilik edin!) [Müslim]

(Bir mümin, kötü huylu diye hanımına kızmasın! İyi huyu da olur.) [Müslim]

(Kadın, zayıf yaratılışlıdır. Zayıflığını susarak yenin! Evdeki kusurlarını görmemeye çalışın!) [İbni Lal]

(Hanımının kötü huylarına katlanan erkek, belalara sabreden Hazret-i Eyyüb gibi mükafatlara kavuşur. Kocasının kötü huyuna sabreden kadın da, Hazret-i Asiye gibi sevaba kavuşur.) [İ.Gazali]

(Hanımı ile iyi geçinip şakalaşanı Allahü teâlâ sever, rızklarını artırır.) [İ.Lâl]

(En üstün mümin, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranan güzel ahlaklı kimsedir.) [Tirmizi]

(En iyi Müslüman, hanımına en iyi davranandır. İçinizde, hanımına en iyi davranan benim.) [Nesai]

(Hanımına güler yüzle bakan erkeğin defterine, bir köle azat etmiş sevabı yazılır.) [R.Nasıhin]

(Hanımının haklarını ifa etmeyenin; namazları, oruçları kabul olmaz.) [Mürşid-ün-nisa]

(Hanımını döven, Allah’a ve Resûlüne asi olur. Kıyamette onun hasmı ben olurum.) [R.Nasıhin]

(Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür.) [İ.Asakir]

Daha güzel ve baskısız kavgasız dövüşsüz bir gelecek diliyorum hepinize. İyiki varsınız !

BEYZA21, CeMoŞ, sevde 7 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim hayatım benim ince düşünceli hayat arkadaşım sağolasın:)

BEYZA21, Feblayt ve SadmiN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyoruz Sayın Sadmin, sağolun, varolun :)

BEYZA21, SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    tesekürler Sadmin, cok güzel bir paylasim olmus bu arada onada tesekürler....

BEYZA21 ve SadmiN bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağolasın sadminimm kadınları düşünüp onlara özel bir site açan bir erkeğede bu yakışırdı varolll:clapping: :D:D

6. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Boyle bir gunde butun erekeklere ornek olmasi dilegiyle cok sagolun keske herkes bu kadar duyarli olsa

Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR...
  2. Anneler gününü neden kutluyoruz?

Anneler gününü neden kutluyoruz?

Anlam veremiyorum böyle abudik gubudik günlere yanlış anlamayın sadece anneler günü değil sonradan türetme her saçmalığı dahil ediyorum yoksa hergün anneler günü? merak ediyorum neymiş nedeni niye mayıs niye anneler günü?
  3. dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

Biliyorsunuz 8 mart dünya kadınlar günü ve ne yazık ki hala şiddet gören kadın haberleri izliyoruz.Siz de bir kadın sitesi olduğunuza göre 8 martla ilgili mesajlar yayınlarmısınız..
  4. dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

Şimiden hepinizin dünya kadınlar gününü kutluyorum ve dünya kadınlar gününe özekl mesajlar yazmanızı istiyorum :)
  5. dünya kadınlar gününü kim çıkarmış?

dünya kadınlar gününü kim çıkarmış?

Dünya Kadınlar gününü ilk kim kutlama fikrini ortaya atmış?Mucidi kim diyeyim :D

Sayfayı Paylaş