gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sadmin hesap kesiyor:))

Konu, 'Karikatürler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sevgili Sadminimiz Muhasebeci olunca hesabı sağlam yapmaya kalkmış:piha:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cennete girmek böylemiymiş :D İyi be bende bir defter tutayım :D Kötülüklerim çoğalınca hemen ekstradan bir iyilikle, kötülüğü sollayayım :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Kendisiyle ilgili hesabı bile kesemeyen ben bu karikatürdeki hesabı hiç veremem hiç kesemem :) Teşekkürler paylaşım için handan

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hehe SAdminim cennetide garantiledin yani bravo :D

Sadmin hesap kesiyor:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  2. Pakize faturayı çalışanlara kesiyor

Pakize faturayı çalışanlara kesiyor

FATURAYI ÇALIŞANLARA KESİYOR! REYTİNGLERİ DÜŞEN PAKİZE SUDA SİNİR KÜPÜ... Pakize Suda, sunduğu sabah programının düşük reyting alması ve yayından kaldırılacak olması nedeniyle ne yapacağını şaşırdı! Hırsını çalışanlarından çıkartan Pakize Suda'nın birlikte çalıştığı insanlara küfürler ettiği, onları sürekli hırsızlıkla suçladığı iddia ediliyor. Takvim
  3. sadmine ithafen

sadmine ithafen

akrostiş çalışmamı umarım beğenirsiniz Sensin bu güzel siteyi açıp bizleri buluşturan Adını koydun melekler mekanı yaptın bizi bir melek Dedin konu açın,okuyun,paylaşın,kaynaşın Maviyide aldın yanına yayıldın tüm yurda İster inan ister inanma tüm bayanlar yanında Ne güneşi istiyorum karanlığıma,nede yıldızları istiyorum gece yarılarına,çok...
  4. SAdmin

SAdmin

http://www.youtube.com/watch?v=Rk3j4H6FmSY
  5. öksüğün çaresi anında kesiyor

öksüğün çaresi anında kesiyor

öksürüğü bıçak gibi kesen formülü yeni buldum:)))) özellikle faranjiti olupta kuru öksürüğü olanlar. Sabaha kadar uyutmayan öksürüğü anında kesmenin tek formülü 1 tane soğanı 4 e bölüp 1 bardak su ilave edip kaynatın 5 dakika kaynattıktan sonra altını kapatıp biraz soğumasını bekleyin içebileceğiniz ılıklığa geldiğinde suyunu süzdürüp bardağa koyun içine 1 tatlı kaşığı bal koyun karıştırıp...

Sayfayı Paylaş