gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

SAdmin

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel olmuş ellerinize sağlık. hiç bana böle slayt show yapılmadı kıskandım :seker: :D:D güzel olmuş beğendim :D:D

SAdmin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadmin hesap kesiyor:))

Sadmin hesap kesiyor:))

Sevgili Sadminimiz Muhasebeci olunca hesabı sağlam yapmaya kalkmış:piha:
  2. sadmine ithafen

sadmine ithafen

akrostiş çalışmamı umarım beğenirsiniz Sensin bu güzel siteyi açıp bizleri buluşturan Adını koydun melekler mekanı yaptın bizi bir melek Dedin konu açın,okuyun,paylaşın,kaynaşın Maviyide aldın yanına yayıldın tüm yurda İster inan ister inanma tüm bayanlar yanında Ne güneşi istiyorum karanlığıma,nede yıldızları istiyorum gece yarılarına,çok...
  3. Sadmin İle Röportaj

Sadmin İle Röportaj

isminiz nedir? İsmim Sadmin Site sahibiyim özel isim kullanmıyorum k.bakma :) Burcunuz nedir? Boğa burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum Hangi takımlısınız? Cim Bom Bom Fobileriniz var mıdır? Tek başına bir evde asla uyuyamam :) Bize kısaca hobilerinzden bahseder misiniz? Bağlama gitar, bilgisayar, bilişim, kız olsaydım bide buna köçeklik eklerdim :) Ne tür müzik dinlersiniz? Halk Müziği ve...
  4. 30. Haftanın Konuğu SADMİN !

30. Haftanın Konuğu SADMİN !

merhaba arkadaşlar; bildiğiniz üzere geçen haftamızın konuğu çok sevdiğimiz adminlerimizden titan abla idi. bu haftanın konuğu çok değerli yöneticimiz ve adminimz sadmindi ancak sadminin işlerinin yoğunluğu nedeni ile sorularımızı hafta sonu cvplayabileceiğini bildirdi :D:D kabul ettik. kısacası meleklerimmm bu haftanın konuğuu sadmindir. sadmine özel vede güzel sorularınız var ise bana...
  5. sadmin bubamıza sesleniyorumm :D:D

sadmin bubamıza sesleniyorumm :D:D

sevgili sadmin bubamız melekler mekanın saygı değer kişisi. bnm ve arkadaşlarımın fikirlerini alaraktan öneride bulunmak isterim ltfn chatbox a daha faazla renk koyabilir misin gelen rengimi ver giden rengimi ver dio hahaha napcağımı şaşırdım size de iletiiym didimm saygılar tesekkkürlerrrrrrrrrrrr :D

Sayfayı Paylaş