gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sadmin'in asıl yüzü

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 30 Haziran 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Sadmin'in asıl yüzü

Anaaaaaam, kim , nerede, nasıl ne zaman hani varmı hiç bir şekilde kanıtınız, kim demiş ne zaman demiş kimle demiş ne repi, sen kimsiniz :D:D

Rep mep yok size :puha: ::A:A:A:A

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İşte kanıt:

[​IMG] 22-06, 11:47 SadmiN [​IMG] kandırdııım kandırdıııım rep mep yok açın asparagas haberlere napim :D:D kandırdııım kandırdıııım rep mep yok açın asparagas haberlere napim :D:D

[​IMG] 22-06, 11:27 SadmiN [​IMG] de görmedi heralde resim up ediyor :D:D de görmedi heralde resim up ediyor :D:D

[​IMG] 22-06, 11:27 SadmiN [​IMG] anlayana söyledim o sözleri :D:D anlayana söyledim o sözleri :D:D

SadmiN [​IMG] aha hayalede bin veriyorum :D:D aha hayalede bin veriyorum :D:D

[​IMG] 22-06, 11:23 SadmiN [​IMG] başka başka kim burada :D:D başka başka kim burada :D:D

[​IMG] 22-06, 11:23 SadmiN [​IMG] işte buu fırtınaya artı 1000 rep veriyorum işte buu fırtınaya artı 1000 rep veriyorum

[​IMG] 22-06, 11:22 SadmiN [​IMG] Bakın yok yazacağım sonra ağlamayın aloo :D Bakın yok yazacağım sonra ağlamayın aloo :D

[​IMG] 22-06, 11:22 SadmiN [​IMG]huu yahu kime diyorum kim var kim yok diyorum... huu yahu kime diyorum kim var kim yok diyorum...

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] :D:D :D:D

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] evet kimler burada barnak kaldırsın evet kimler burada barnak kaldırsın

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] hadi bakalım hadi bakalım

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] nasıl gidiyor hayat bakalım kim var kim yok toplaşın yoklama yapıyorum nasıl gidiyor hayat bakalım kim var kim yok toplaşın yoklama yapıyorum

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] nasılsınız nasılsınız

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] ancak şimdi yazabildim ancak şimdi yazabildim

[​IMG] 22-06, 11:21 SadmiN [​IMG] Slm arkadaşlarım herkese tünaydın olsun Slm arkadaşlarım herkese tünaydın olsun

[​IMG] 22-06, 11:20 SadmiN [​IMG] Mawi lim mawişelim mawiliiim mawişeliiim tenhadaaa buluşalııım mawiliiim :D:D :A

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

istemeyerekte olsa repi mecburiyetten veriyorum. kayıt tutulmuş napim :D:D

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

beklerim adminim :zuha:

eşantiyon falanda olur extradan kabulüm
    :D:D

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

helalllll beeeeee benim adminim bi tane halam diye söylemiyorum gerçektende birtanedir kendisi sözünün eri en delikanlıdır merttir cö-mert tir :huhe:

:hede: :hede: :hede:

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

:laugh: vay vay vay adminim siz neymişsiniz öyle :hede: kanıt falan da var :D:D:D repi de verdiniz :D yaşa Fırtına :p :D

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Benim repim nerde asminim heee ben de mi açim konu :dil:

helal olsun fırtınam benden de sana rep :D

Not :sen de bana verirsen hayır demem :meçhul:

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

rep kontenjanım dolu halaycim yoksa vermem miiiii :meçhul:

ve ayrıca rüyamdan mawi adminimdende repleri beklerim aslında ***** için bi konu açmak lazım :deli:

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ohhh süper olmus belgelerde var helal frtinaaaa :zuha:

11. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    seni açarım :meçhul:

:puha:

Sadmin'in asıl yüzü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asıl maksadım!

asıl maksadım!

Görmeyince gönül divane olur, Hizmet etmek için pervane olur. Bulamaz derdine ilaç, bu şaşkın, Gece gündüz yanar nârıyla aşkın. Suya bakmak ile susuz kanar mı? Susuz kalan susayanı kınar mı? Gönül arzuluyor sohbetlerini, Ümitle bekliyor himmetlerini. Bütün ömrüm geçip gider hebâya, Gönül razı olmaz bir merhabaya. Himmet etmesini niyaz ederdim, Korkma sırrımızı saklarım derdim. Şudur...
  2. Asıl Hayat Ahirettedir

Asıl Hayat Ahirettedir

Ahiret hayatının varlığını kavrayamayan kimselerin ortak özelliği, dünyada tüm isteklerini karşılayabilecek imkanlara sahip olduklarını düşünmeleridir Gaflet içindeki bu kişiler, dünya nimetlerine sahip olmak için birbirleriyle neredeyse yarışır şekilde bir çaba harcarlar Fakat yarışarak elde ettikleri bütün bu değerler onları, sandıkları gibi mutlu edip, sıkıntıdan uzak bir hayat yaşamalarını...
  3. Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadının en iyi dostunun ‘pırlanta’ olduğuna dair inancın yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini belirttiler LONDRA - İngiltere’de bir derginin yaptığı araştırma, ülkede orta gelir düzeyindeki kadınların büyük bölümünün ayakkabı tutkusunun “İmelda Marcos sendromu” olarak...
  4. asıl kazanan kim?

asıl kazanan kim?

Sevgili melekler, Hayatımızda öyle anlar vardır ki kim kazanmış,kim kaybetmiş tam net değildir. İşte hayata dair sıcacık bir hikaye Gerçek kazananlardan olmanız dileğiyle...:) Güneşli bir gündü. Kadın parkta yanında oturan adama “Bakın, salıncakta sallanan şu kırmızı kazaklı çocuk benim oğlum” dedi. Adam gülümseyerek “Güzel bir oğlunuz var” dedi. “Diğer salıncaktaki mavi kazaklı çocukda...
  5. asıl dertle tanıştım sanırım

asıl dertle tanıştım sanırım

bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara...

Sayfayı Paylaş