gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sado ' s twelve

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sado ' s twelve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. S harfi..

S harfi..

S SAFRA:Karaciger tarafından salgılanan, yeşilimsi kahverengi bir sıvıdır.Safra, kısmen yağ sindirimine yarayan bir salgı, kısmende eskimiş alyuvarların tahrip olmaları sonucu oluşmuş bir atılma ürünüdür. SAFRA KESESİ:Karaciğerden salgılanan safranın toplandığı, karacigerin alt kısmında bulunan torba şeklinde bir organ-dır.Kesenin görevi, safrayı depolayıp, yoğunlaştırmak, ve gerekli...
  2. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  3. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  4. yardım.. :S

yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...

Sayfayı Paylaş