gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Normalinde yazik deriz aciriz bu gibi durumlarda Meleklerim:D:D:D ama bu durumda :11: hayir :D:D:D:D

KIZIN MEKTUBU :
    Sevgili Güzin Abla;
    Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Bende olur dedim. Odasına geçtik, Kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı.
    Güzin Abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

:loco::loco::loco:​

GÜZİN ABLA’NIN CEVABI :
    Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmuş…

:hhh: :hhh:

Young bride bunu beğendi.
  2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gerçektende öyle olmuş kadir gecesinde doğmuş hahahahaha

3. Mira

Mira Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    süperdi yaa hala gülüyorum:deli:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Çocuk yanlış kolayı içmiş:Ddaha ne diim yaa sadece gülüyorum:dve güzin ablayıda alkışlıyorum :haha:cevap tam yerinde:D

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh::zuha: Söylenecek bişi yok süperdii

6. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hakkten de kadir gecesi dğmuş ahaha:)

Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safım beLLi oLsun!

Safım beLLi oLsun!

Safım belli olsun! Rivayet odur ki, Nemrut İbrahim peygamberi (as) ateşe atacağı zaman herkesten ateşe odun taşımalarını istemiş. Bundan maksadı da Hazreti İbrahim'e düşman olanlarla O'na taraftar olanları tespit etmekmiş. Herkes olanca gücüyle ateşe odun taşırken, küçük bir karınca ağzına aldığı bir damla suyla yola koyulmuş. Karıncayı görenler, nereye gittiğini sorduklarında,...
  2. Doğanın en saf ve en güzel hali

Doğanın en saf ve en güzel hali

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Suretıl saf

Suretıl saf

Rüyada Saf süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; sebat ve murakabeye, Allah yolunda sehit olarak vefat etmeye isarettir
  4. Safa Önal kimdir

Safa Önal kimdir

safa önal kimdir, haberleri, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, senaryoları, filmleri, dizileri, kitapları, Senaryo ve kitap yazarı olan Safa Önal, sinema yönetmenilğinde de oldukça başarılı bir isimdir Melek'ler. Şimdi gelin safa Önal hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım :) Safa ÖNAL Nişantaşı Ortaokulu'nda öğrenciyken Türkçe kitabında Reşat Nuri Güntekin'in "Eski Bir...

Sayfayı Paylaş