gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saf ve Duru güzellikler....

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saf ve Duru güzellikler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğanın en saf ve en güzel hali

Doğanın en saf ve en güzel hali

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

güzellik önerileri ve güzellik maskeleri

Cilt maskeleri ile gün*lük bakıma başlarken cildi yumuşatmak ve gö*zenekleri açmak için mutlaka buhar banyosu yapılmalıdır. a) Bir adet elma rendelenir ve yeteri kadar krema ilave edilerek macun kıvamına getirilir. Akşamları yüz ve boyun kısmına sürülür. b) Bir tutam kırmızı gül, ebegümeci, böğürtlen ve kırlangıçotu bir kaba konulur. Yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra...
  3. MSN durumu ve anlamlari

MSN durumu ve anlamlari

msn durum yazıları Yazılan Durum: Çevrimiçi… Anlamı: Aylak aylak oturuyorum laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım… Hatta dur ben sana bulaşayım… … Yazılan Durum: Meşgul… Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum… Önemli biri gelirse ben ona yazarım… … Yazılan Durum: Hemen dönecek… Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim...
  4. Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Normalinde yazik deriz aciriz bu gibi durumlarda Meleklerim:D:D:D ama bu durumda :11: hayir :D:D:D:D KIZIN MEKTUBU : Sevgili Güzin Abla; Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde...
  5. Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun...

Mavi ışık güzellik merkezlerinden uzak durun...

mavi ışık lazer şikayet mavi ışık şikayet kavitasyon güzellik merkezi kadıköy Bu uyemiz asılsız karalamadan dolayı sitemizden atılmıştır. Lütfen boyle şeylere itibar etneyiniz. Olay tamamen asılsızdır. Mavi Işık Lazer Epilasyon Meleklermekani.com

Sayfayı Paylaş