gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şafak Sezer ve Oya Başar Yeni Projede Birlikteler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şafak sezer, oya başar, yeni dizi, hacıyatmaz, adı, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Yeni sezonda ''Hacıyatmaz'' isimli dizide ,Şafak Sezer ve Oya Başar birlikte rol alacaklar.

Başar, “Şafak bana karşı elbette saygılı olacak. Bundan hiç şüphem yok" dedi. Ünlü komedyen Şafak Sezer ve Oya Başar yeni sezonda Hacı Yatmaz adlı dizide başrolleri paylaşacak. Oya Başar, bugüne kadar Oyunculuğu dışında setteki kavgalarıyla da ön plana çıkan Şafak Sezer'le çalışmanın çok keyifli olacağını bu konuda hiçbir endişesinin olmadığını söyledi. Başar sözlerine şöyle devam etti:

"SINIRLARI OLAN BİRİYİM “

Bir kere gençleri çok seviyorum. Şafak'ı da çok kabiliyetli buluyorum. Son derece saygılı ve terbiyeli bir çocuk. Daha önce sette ne yaşadığını bilmiyorum ama benonların ablasıyım. Bana her zaman çok saygılı oldular. Bu konuda hiçbir endişem yok. Duruşu belli, sınırları olan bir insanım. Şafak'la herhangi bir sebepten çekişmem söz konusu olamaz. Ben yanımdaki gençlerin başarılı olmasından iftihar ederim. Onların başarısı benim başarımdır. ”

Binnur Kaya'yı ağlatmıştı

Bilindiği gibi Şafak Sezer Kolpaçino Bomba sinema filmininde figüranlarla, Maskeli Beşler filminin setinde Peker Açıkalın'la kavga etmişti. Sezer, en son ‘Türk Malı‘ dizisinde Binnur Kaya'yı ağlatarak magazin gündemini günlerce meşgul etmişti.

Şafak Sezer ve Oya Başar Yeni Projede Birlikteler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şafak sezer kadro dışı

şafak sezer kadro dışı

recekop maskeli beşler kıbrıs kadrosu Peker Açıkalın, yeni projeler için, "O varsa ben yokum" diye şart koşunca, Şafak Sezer iki rolü birden kaybetti.. Peker Açıkalın ile Şafak Sezer, gişede büyük başarı yakalayan 'Hababam Sınıfı' ile 'Maskeli Beşler' serilerinin ardından oyuncu kadrosunun 'olmazsa olmazı' haline geldiler. Ancak, önce 'Maskeli Beşler Irak'ın galasında, ardından...
  2. Şafak Sezer kimdir

Şafak Sezer kimdir

şafak sezer kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, Bir yarışmada birinciliği alarak şöhreti yakalayan Şafak Sezer, "Kutsal Damacana" filminden sonra şimdilerde "Erman Kuzu" olarak karşımıza çıkıyor Melek'ler :) Şafak Sezer (d. 1970) Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. 1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu'nda Haldun Taner'in...
  3. Şafak Sezer ve Oya Başar Aynı Dizide

Şafak Sezer ve Oya Başar Aynı Dizide

Oya Başar, Şafak Sezer, yeni dizi, hacı yatmaz, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yaz mevsiminde yayınlanacak olan diziler birer birer görücüye çıkmaya başladı melekler...Bu dizilerden biride Şafak Sezer ve Oya Başar'ın birlikte rol alacakları Hacı Yatmaz...Geçiyorum şimdi dizinin ayrıntılarına Şafak Sezer, yine Süreç Film‘in çekeceği bir bir dizide yer alıyor. Dizi de ona Oya...
  4. Özge Özpirinççi-Engin Altan Düzyatan Çifti Yeni Projede Birlikteler...

Özge Özpirinççi-Engin Altan Düzyatan Çifti Yeni Projede Birlikteler...

engin altan düzyatan son filmi özge özpirinçci engin altan düzyatan özge özpirinççi, engin altan düzyatan, yeni film projesi, 2011, anadolu kartalları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların sevilen yüzleri Özge Özpirinççi ve Engin Altan Düzyatan çifti,yeni bir projede ,''Anadolu Kartalları'' adlı dizide birlikte rol alacaklar. Filmde Hava Harp Okulu öğrencisini...
  5. Şafak Sezer Türkücülere Taş Çıkarttı!

Şafak Sezer Türkücülere Taş Çıkarttı!

şafak sezer şafak sezer türkü şafak sezer türkü söylüyor ile ilgili bilgiler burada melekler. Şafak Sezer en son Hacıyatmaz dizisi ile ekranlardaydı biliyorsunuz melekler :) Başarılı oyuncu geçtiğimiz gün arkadaşının sahne aldığı bir mekanda türkü söyleyerek herkesi kendine hayran bıraktı. Şafak Sezer türkü söylüyor haberimizin ayrıntıları şöyle; Şafak Sezer sahneye çıktı ve...

Sayfayı Paylaş