gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevdan ile yanan gönlüm elbet dururdu Neden felek kurşununu bana doldurttu
    Seni benden çalıp giden sen değimlisin
    Sevgini yüreğimden neden almadın

Yaşamanın kanunu mu
    Yaşam onun kanunu mu
    Sevenlerin kaderimi
    Feleğin bir sillesimi
    Hayatımı zindan eden
    Değilmiş gibi

Neden neden neden almadın
    Sensiz dünya bana artık dar geliyor
    Yaptıkların bu canıma son veriyor
    Seni benden çalıp giden sen değimlisin

Neden neden neden almadın

Şiir:

Gözlerinde baharı yaşarken açan o çiçeğin tazeliğini
    Ruhuma taşıyan ilk ve son sevgilim. Seni düşünüyorum
    sınırsızca
    Her şeye isyan eden yüreğimi sahte sevgine esir edip
    şerefsizce
    Gidişine bütün isyanım sen benim sevgilim bitmesini
    istemediğin sevda türküm hayatımı zindan eden değilmişsin
    gibi sevgini yüreğimden neden almadın neden neden neden ?

Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  2. Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım

Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım

tut ki çıldırdım tut ki ölüyorum tutki çıldırdım tutki ölüyorum Hayaller Yetmiyor Bu Gece Bana Geceler Varmiyor Sensiz Sabaha Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu Asigim Vurgunum Mecburum Sana Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu Asigim Vurgunum Mecburum Sana Tutki Cildirdim Tutki ÖlÜyorum Son Nefesimde Bile Seni Seviyorum Tutki Cildirdim Tutki ÖlÜyorum Son Nefesimde Bile Seni Seviyorum GÖzlerim...
  3. Şafak Sönmez - Biriciğim

Şafak Sönmez - Biriciğim

şafak sönmez biriciğim biriciğim gidiyor Kıyamet kopacakmış kopsun Dünya yıkılacakmış yıkılsın banane Ben onu seviyorum Giderken son bir söz son vedayı esirgiyor Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim yolunda öleceğim Yazıklar olsun sana Lanet olsun bana Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum Sözümü...
  4. Şafak Sönmez - Ağlama

Şafak Sönmez - Ağlama

Aksam Olur CÖker HÜzÜn Bir Hayale DÖner YÜzÜn Sensizligim Vurur Beni Sensiz Olmaz Mahur GÖzlÜm Ey Benim Bahar Yazim Ey Benim Alin Yazim Ey Benim Bahar Yazim Ey Benim Alin Yazim Aglama Sebebim Olma Gayri Aglama Olamam Senden Ayri Aglama Sil GÖzÜnÜn Yasini Ey Mahur GÖzlÜm Aglama Sebebim Olma Gayri Aglama Olamam Senden Ayri Aglama Sil GÖzÜnÜn Yasini Ey Mahur GÖzlÜm Kokun Sinmis Yatagima GÖlgen...
  5. Erzurumlu Emrah - Gönül Gitmek İster Gurbet İllere

Erzurumlu Emrah - Gönül Gitmek İster Gurbet İllere

Gönül gitmek ister gurbet illere Velakin bizleri yar eğlendirir Ezelden mailiz gonca güllere Bülbül-i şeydayı zar eğlendirir Bülbül gibi kaldık güller içinde Gözümüz kan ağlar seller içinde Biz ehl-i harabız iller içinde Bizi ancak namus ar eğlendirir Biz sözüm var aşkare söylenmez Söylesem de nazlı yarca dinlenmez Zincir ile bağlasanız eğlenmez Emrah'ı zülfünde yar eğlendirir

Sayfayı Paylaş