gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tut ki çıldırdım tut ki ölüyorum tutki çıldırdım tutki ölüyorum Hayaller Yetmiyor Bu Gece Bana Geceler Varmiyor Sensiz Sabaha

Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu
    Asigim Vurgunum Mecburum Sana
    Kalbine Girmenin Bir Yolu Yokmu
    Asigim Vurgunum Mecburum Sana

Tutki Cildirdim Tutki ÖlÜyorum
    Son Nefesimde Bile Seni Seviyorum

GÖzlerim GÖrmÜyor Kulagim Sagir
    Yoklugun Ah Icimde Tas Gibi Agir

Bu Deli Hasretin Bir Sonu Yokmu
    Yalnizim Mutsuzum Mecburum Sana
    Bu Deli Hasretin Bir Sonu Yokmu
    Yalnizim Mutsuzum Mecburum Sana

Seni Seviyorum

Şafak Sönmez - Tutki Çıldırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  2. Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül

Şafak Sönmez - Sevdan ile Yanan Gönül

Sevdan ile yanan gönlüm elbet dururdu Neden felek kurşununu bana doldurttu Seni benden çalıp giden sen değimlisin Sevgini yüreğimden neden almadın Yaşamanın kanunu mu Yaşam onun kanunu mu Sevenlerin kaderimi Feleğin bir sillesimi Hayatımı zindan eden Değilmiş gibi Sevgini yüreğimden neden almadın Neden neden neden almadın Sensiz dünya bana artık dar geliyor Yaptıkların bu canıma son veriyor...
  3. Şafak Sönmez - Biriciğim

Şafak Sönmez - Biriciğim

şafak sönmez biriciğim biriciğim gidiyor Kıyamet kopacakmış kopsun Dünya yıkılacakmış yıkılsın banane Ben onu seviyorum Giderken son bir söz son vedayı esirgiyor Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim yolunda öleceğim Yazıklar olsun sana Lanet olsun bana Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum Sözümü...
  4. Şafak Sönmez - Ağlama

Şafak Sönmez - Ağlama

Aksam Olur CÖker HÜzÜn Bir Hayale DÖner YÜzÜn Sensizligim Vurur Beni Sensiz Olmaz Mahur GÖzlÜm Ey Benim Bahar Yazim Ey Benim Alin Yazim Ey Benim Bahar Yazim Ey Benim Alin Yazim Aglama Sebebim Olma Gayri Aglama Olamam Senden Ayri Aglama Sil GÖzÜnÜn Yasini Ey Mahur GÖzlÜm Aglama Sebebim Olma Gayri Aglama Olamam Senden Ayri Aglama Sil GÖzÜnÜn Yasini Ey Mahur GÖzlÜm Kokun Sinmis Yatagima GÖlgen...

Sayfayı Paylaş