gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şafak

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır. Rüyasında şafak söktüğünü gören kimse bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur.Rüyada safak, Cenabi Hakkin «And ederim o safakin (Sürei însikak, ayet 16) mealindeki ayetine binaen yemine delalet eder. Bazan da memur ve vekilleri tarafindan zuhur edecek bir harekete delalet eder.

Şafak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak Güçlü

Şafak Güçlü

şafak güçlü 1978 İstanbul doğumlu olan Şafak Güçlü aslen İzmirlidir. Henüz 5 yaşındayken kamera karşısına geçer ve bu güne kadar bir çok sinema filmi, dizi ve reklamda oynar. 6 yaşındayken müziğe ilgi duyar ve piyano çalmaya başlar. 14 yıldır profesyonel olarak sahnelerde piyanistlik yapar. Güçlü 1996 senesinden beri deneme hikaye ve film senaryoları yazmaktadır. İlk, orta ve liseden sonra...
  2. Şafak Sönmez - Biriciğim

Şafak Sönmez - Biriciğim

şafak sönmez biriciğim biriciğim gidiyor Kıyamet kopacakmış kopsun Dünya yıkılacakmış yıkılsın banane Ben onu seviyorum Giderken son bir söz son vedayı esirgiyor Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim Tek seni hep seni mahşere seveceğim Biliyorum biriciğim yolunda öleceğim Yazıklar olsun sana Lanet olsun bana Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum Sözümü...
  3. Edip Akbayram - Bir Şafaktan Bir Şafağa

Edip Akbayram - Bir Şafaktan Bir Şafağa

Bİr Şafaktan Bİr ŞafaĞa Bİr AkŞamdan Bİr AkŞama Merhaba Demeden Daha Bu Gİtmeler Gİtmek DeĞİl EĞİl Salkim SÖĞÜt DeĞİl Bu Benİmkİ Sevda DeĞİl EĞİl YaĞmur RÜzgar EĞİl Bu Benİmkİ Sevda DeĞİl EĞİl Dalga BÜkÜl Demİr GÜzellİĞİn GerÇek DeĞİl Pencerem KÖr Kapim Kİtlİ Bu Bendekİ Sevgİ DeĞİl
  4. şafak vuslatı....

şafak vuslatı....

günü gelecekse çekilen çile kutsaldır...canmeleklerimm umrm begenırsınız bunu bizim gibi asker yolu gozleyenlere yazdım ... gittiğin günden beri devrildi bu koca sehirdeki binalar yıkıldı gökyüzü.ışıklar aydınlatmaz oldu doğan güneşler ise tir tir titretiyor bedenimi.hislerimi kaybettim.duygularımıda bir duygum sadece gidişinden benimle kaldı...vefalı gözyaşlarım...hergece yoklugunla...
  5. Şafak Türküsü

Şafak Türküsü

ahmet kaya, şarkı sözü, parçaları, nevzat çelik, eserleri, şafak türküsü hakkında bilgi burada bulabilirsiniz Çok severim bu parçayı kimden olursa olsun.. yeter ki olsun. Şarkının Şairi Nevzat Çelik ŞAFAK TÜRKÜSÜ Beni burada arama Arama anne Kapıda adımı sorma Saçlarına yıldız düşmüş Koparma anne ağlama. ”Kaç zamandır yüzüm tıraşlı Gözlerim şafak bekledim Uzarken ellerim kulağım...

Sayfayı Paylaş